Wpis z mikrobloga

@wajdzik: A wiesz, że każde hasło z tego "słownika do scrabble" jest opatrzone źródłem występowania w papierowych wydaniach uznawanych słowników? Tutaj na przykład stoi jak byk "Słownik ortograficzny języka polskiego - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz". Poza tym porównaj sobie definicję PWN-owską z sjp.pl.

gadu-gadu «wykrzyknik nazywający odgłosy długiej rozmowy»

WTF? To nie jest nawet do końca prawda. A na sjp.pl masz podane prawidłowe znaczenie plus wspomniane użycie w
  • Odpowiedz
@enforcer: od zawsze mieli. Odkad tu jestem kazda afera z administracja brała sie z tego że mieli w dupie userow i robili sobie to co dla nich wygodne. Pewnie za miesiąc pojawi sie nowe zweryfikowane konto reklamowe gg i tyle. Po #!$%@? im user jak może przyjść kasa. Tak było od początku.
  • Odpowiedz
@yggdrasill: @wajdzik: sjp.pl jest takim samym źródłem jak wikipedia. Zresztą sami o sobie tak napisali:

Słownik języka polskiego, ortograficzny, wyrazów obcych i słownik do gier w jednym.

Słownik jest rozwijany z myślą o zastosowaniu do sprawdzania pisowni w programach open-source, do gier słownych (np. literaki) i do użytku online jako kilka rodzajów słowników w jednym.

Redakcją słownika zajmują się hobbyści.


słowo klucz: hobbyści. sjp.pwn.pl jest pewniejszym źródłem. To, że twórcy
  • Odpowiedz