Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim, strasznie potrzebuję waszej pomocy. Zapomniałam hasła do FB i gdy daję na przypomnienie, to kieruje mnie na zmianę hasła google, które znam, a z telefonu podaje, że wysyła kod na maila, ale nic nie dochodzi. Teraz pisze, że zbyt często próbowałam. Jestem strasznym laikiem w tych sprawach. Jak odzyskać hasło? Konto? Pomocy
  • 11
@pesticzek: weź kilknij jeszcze raz opcje że zapomniałaś hasła, i wybierz odzyskanie za pomocą numeru telefonu albo imienia i nazwiska, powinno pomóc
właśnie próbuję, żeby za pomocą numeru, ale jedyne co robi, to kieruje mnie na przypominania hasła do konta google (a to hasło akurat znam) i gdy się tam już dostanę to nic się nie dzieje. Nic mi nie wysyła ani na telefon ani na maila
gdy klikam na przypomnienie, właśnie to się pokazuje, a ja właśnie nie potrzebuję przypomnienia hasła google
Try to get access to your email account

Before you can log in to Facebook, we need to verify who you are. To help us confirm your identity, you need to be able to access one of the email accounts associated with your Facebook account.
Patricia xxx
Facebook user
Need help accessing your email address?

If