Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, na sprzedaż posiadam białego Cubota Note S,który doszedł do mnie we wtorek.

Telefonik był używany przez te trzy dni. Gdy przesiadłem się na niego z L9 II, w pierwszy dzień nie mogłem wypuścić go z rąk, choć nie normalnie nie korzystam dużo z telefonu, teraz jednak gdy przyszło nosić go po kieszeniach, itd. stwierdzam, że jednak do mojego użytkowania wystarczający jest dużo mniejszy poczciwy LG, stąd tylko decyzja o jego sprzedaży. W zestawie cały komplet z przeźroczystym oryginalnym pokrowcem. Dla chętnego telefon mogę wystawić na allegro.

Cena: 340zł z wysyłką paczką, ewentualne +10zł za opcję z allegro.
Dla chętnych więcej fotek.

#cubotnotes #cubot #note #sprzedam #telefony #gearbest #aliexpress
Pobierz norbert1 - Cześć wszystkim, na sprzedaż posiadam białego Cubota Note S,który doszedł ...
źródło: comment_GZqjYy5HD38jA3LnosdeggrT60uxrQ6b.jpg
  • 10
bateria 4150 mah, a nie 4500. zadnych krzaczkow nie mam, jedyny brak tlumaczenia to ,,battery,, na ekranie blokady, przynajmniej tyle zauwazylem. z ekranem srednio mam punkt porownania, kolory sa dosc niebieskie, nie umiem fachowo tego nazwac. porownujac z lumia 1320 to jakosciowo porownywalna, nawet lepszy. z ramem to super sprawa, juz nigdy nie sprawie sobie telefonu z 1 gb ramu
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: