Wpis z mikrobloga

Ja i moja dziewczyna byliśmy razem od roku i postanowiliśmy się pobrać. Moi rodzice bardzo nam pomagali, przyjaciele wspierali, a moja dziewczyna? Była jak ze snu. Tylko jedna osoba cały czas sprawiała kłopoty. Była to młodsza siostra mojej dziewczyny. Miała 20 lat i zawsze w mojej obecności zachowywała się pretensjonalnie. Nosiła krótkie spódniczki i koszulki z głębokimi dekoltami. Gdy się schylała, widziałem dosłownie wszystko. Z przodu i z tyłu.
Któregoś dnia zadzwoniła po mnie, bym sprawdził, czy zaproszenia ślubne się zgadzają. Gdy przyjechałem do niej, była sama. Powiedziała mi, że od dłuższego czasu coś do mnie czuje i nie może tego zwalczyć. Dodała, że marzy tylko o tym, by przespać się ze mną ten jeden jedyny raz, nim ożenię się z jej siostrą.
Byłem w kompletnym szoku i nie mogłem wydusić z siebie ani słowa. Wtedy ona szepnęła mi do ucha, że idzie na górę, do swojej sypialni. „Jeśli chcesz, czekam na Ciebie. Przyjdź, a będę Twoja”. Gdy wchodziła po schodach, ściągnęła majtki i rzuciła mi je prosto w twarz. Przełknąłem ślinę.
Stałem przez chwilę w miejscu, po czym odwróciłem się na pięcie i w pośpiechu wyszedłem na zewnątrz. Kierowałem się w stronę mojego auta, gdy spotkałem mojego przyszłego teścia. Podszedł do mnie ze łzami w oczach i z całej siły objął. „Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi, że zdałeś nasz mały test. Teraz wiemy, że jesteś właściwym mężczyzną dla naszej córki.”

Morał tej historii jest krótki:


#heheszki #suchar #niemoje #pasta
  • 5