Wpis z mikrobloga

Od dawna to mówię, że opozycja nie daję alternatywy i nadziei, że będą rządzić lepiej


@haosek: bo jestes pisowcem z ich młodzieżówki z Konfy, nieprawdaż.
Zastanów się to cy piszesz. Masz telwizję publiczną, w której od ośmiu lat nie ma nic oprócz peanów na rzecz partii rządzącej. Ta partia robi takie inby, że nawet USA interweniuje (lexTVN, lextusk). No ale dla ciebie opozycja nie jest alternatywą, bo jakaś julka.
No "symetrysta"
@bezbekpol: Ta wypowiedź jest, co do zasady, słuszna, jeśli kontekst (nie znam całej wypowiedzi ale tak by się wydawało po tym kilkusekundowym fragmencie) dotyczy zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz innych, wymierzonych w autonomię kobiet pomysłów rządu (rejestr ciąż, klauzula sumienia w aptekach, itd.) – jak najbardziej można te restrykcje nazywać patriarchalnymi. Są to przepisy ewidentnie anty-feministyczne, a współcześnie określenie "patriarchat" to de facto ideologiczna antyteza dla feminizmu.
@Tymajster: Nigdy na PiS nie głosowałem - na Konfę owszem, ale tylko dlatego, że byli najbliżej mi "ideowo" (zawsze wartościami byłem pomiędzy narodowcami a wolnościowcami). Nie zmienia to jednak faktu, że to był wybór najbliższej mi ideowo partii, a nie ślepe poparcie.

Na dzień dzisiejszy nie mam ochoty na Konfę głosować w prostego względu. Nadzieja na jakaś zmianę po wejściu do Sejmu - szybko uleciała, bo okazało się, że oni nie
  • 58
siema pisowcy

to ty jesteś przygłupem i to ty jesteś problemem polskiej polityki, a nie opozycja.


@CamusVevo: @Tymajster: zamiast spokojnie przekonywać ludzi nieprzekonanych i wyjaśniać ich wątpliwości, to wyzywanie ich od pisowców i mówienie, że "to oni są problemem" xDDDDDDDD brawo chłopaki, przekonaliście mnie do pójścia na wybory i oddania swojego głosu na opozycję xD inb4 w #!$%@? mamy twój głos. powiedzcie to milionom ludzi takim jak ja, a potem