Wpis z mikrobloga

W koncu po niemal 3 miesiecznej walce z roznymi szybami i setkami zmarnowanych cebulionow znalazlem idealny uklad. Szybka Kappa Airstream (Givi Airflow) z regulacja wysokosci. Dzisiejsze testy wygladaja obiecujaco. Mozna smialo jarac szluga tak do 90 km/h. Hapi dejs!

Wolam @debenek bo wspominal cos kiedys o zmianie szyby, moze oszczedzi mu to troche $$$

#motocykle #dl650 #bojowkadl
miguelsanchez666 - W koncu po niemal 3 miesiecznej walce z roznymi szybami i setkami ...

źródło: comment_yiLVLYss4BLTYuDg40qmuBCgQzixZE57.jpg

Pobierz
  • 36
@miguelsanchez666: zamówiłem podobną tylko z Givi 3101 airflow, dziś rano właśnie dostałem maila, że jest już do odebrania - może jutro skoczę odebrać i założę. A cebuliony zaoszczędzone bo płacę bonem prezentowym co go od różowego dostałem na gwiazdkę i jeszcze wystarczy mi na jakąś drobnostkę :)

Jaki to za model osłony pod silnikiem? Czy tłumik nie za głośny na jakieś dłuższe wypady bo myślę o zmianie?
debenek - @miguelsanchez666: zamówiłem podobną tylko z Givi 3101 airflow, dziś rano w...

źródło: comment_9SkVGyl0eBsByIEsvO5KMwGEet6muh5s.jpg

Pobierz
@debenek: Zamowiles taka sama tylko z naklejka Givi. Kappa wychodzi z tej samej fabryki ale jest jakies 30% tansza. Z tego co gdzies wyczytalem firme Kappa wlasciciel Givi uruchomil dla swojej coreczki. Klepia dokladnie to samo co Givi tylko pod inna nazwa. Jak bedziesz chcial to Ci podesle nazwy odpowiednikow.
Oslona pod silnikiem od SW-Motech, byla juz w wyposazeniu od nowosci. Doczepilem tylko kawalek gumy u gory coby zatrzymywal syf spod