Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Polansky: ginekolog jest tylko od kobiecych organów

@mersea: ja myslę, że to zwykły żulo-nieogar który zapomnial zapiąć kurnik. bo przecież co by mu to dawało takie wystawianie kawałka flaczka...widać gołym okiem, że go to nie podnieca
@pierzastaKaczka: To mi przypomniało jak kiedyś siedziałam z koleżanką na papierosie w takim zacisznym miejscu przy peronie. Poszedł do nas facet i zaoferował pieniądze, 20 cebulionów, za to że będziemy rozmawiały za sobą, a on będzie się przyglądał siedząc w krzakach nieopodal.
@grejfrut: Przynajmniej zaoferował że pójdzie w krzaki, kiedyś też siedziałam z koleżanką i dostałyśmy podobną propozycję ("hej dziewczyny, mogę sobie do was zwalić?") i nie zaczekał na odpowiedź, tylko zaczął. Najpierw chciałyśmy go zignorować, ale zaczął się przysuwać coraz bliżej ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@BotGirl: Miałam podobnie, tyle że mnie nawet facet nie spytał:D Wracając z imprezy stanął za przystankiem i się zaczął masturbować. Ja sama na przystanku to się lekko wystraszyłam i szybciutko podreptałam na drugi przystanek by uciec od niego jak najdalej. Niestety, poszedł ze zwisającym fajfusem przez miasto za mną:( Nigdy nie czułam się tak zniesmaczona.