Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Planuje zacząć grać w LOLa i tak zastanawiam się na runami. Warto kupować runy pierwszego i drugiego poziomu czy lepiej olać to. Jakieś rady? Skupić się na dwóch, trzech postaciach czy lepiej grać wszystkimi po kolei? Od razu zacząć grę ludzie vs ludzie czy skupić się na grze z kompem?
  • 17
@Maonne: Na początek runy nie będą Ci kompletnie do niczego potrzebne, skup sie na maksymalnie 2-3 postaciach i naucz sie nimi grać. Najpierw zobacz czy gdzie Ci się najlepiej gra czy Jungle, Mid, Support, AD Carry czy Top. Może ktoś mieć inne zdanie ale dla mnie ludzie ludzie i jeszcze raz ludzie granie z botami to troche porażka :)
@Maonne: Runy kupujesz tylko i wylacznie trzeciego kregu. Napoczatku staraj sie ogarnac jak najwiecej championow (nie musisz nimi grac wystarczy ze bedziesz znal ich umiejetnosci). Po pewnym czasie bedziesz mogl zauwazyc jaka rola/role w grze bedzie dla Ciebie optymalna i bedziesz mogl wybrac championy odpowiednie do pozycji. Co do gry z botami to nie ma to najmniejszego sensu. Odrazu graj normale i staraj sie uczyc wszystkiego: zaczynajac od umiejetnosi championow po
@Maonne: Szczerze mówiąc trudno teraz zacząć bo jest duża ilość smerfów(ludzi robiących sobie nowe konta) wiec niestety na początku możesz słyszeć tego typu rzeczy, ale wydaje mi się że z lvl zmniejsza się ilość smerfów i zacznie ci się dobrze grac. Mam nadzieje że się odnajdziesz w tej grze i życzę miłej zabawy