Wpis z mikrobloga

czyli wychodzi na to, że przyznał się do zabójstwa. Tylko ciekawe, czy faktycznie tak było, czy też odegrał taką scenkę, aby wpisać się w scenariusz napisany przez policje i prokuraturę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@miglanc102: Jedyny dowód, doprawdy? Zapominasz chyba o tym, że ciała jak nie było tak nie ma, a Wartę przeczesują wzdłuż i wszerz od listopada. Aczkolwiek pomijając to, dla mnie ważnym jest, że na osądzenie go będzie jeszcze sporo czas po procesie (o ile pojawi się akt oskarżenia) i ewentualnym uznaniu go za oskarżonego/winnego (przypominam, że na chwilę obecną jest podejrzany), a jeśli okaże się, że nie jest winny jej zaginięciu,
@insanebelieve: czyli wg Ciebie niedobrzy ludzie zabrali Ewe, a on nie ma z tym nic wspólnego? No bo chyba to jedyny scenariusz w którym jest niewinny. Nie wiem w jakim wszechświecie ktoś bierze na siebie coś takiego, no ale dobra "wszystko jest możliwe".
@miglanc102: Uważam tylko, że jeśli ją zabił, to ciało raczej nie znajduje się w rzece (to apropos jego wagi). I tak, uznaję wersję z uprowadzeniem za możliwą. Co do tego, że "6 minut, on jest chudy" -> przedstawiam tylko fakty, a właśnie te dwie rzeczy nimi są. Nigdzie nie twierdzę, że Adam na pewno jest niewinny - skąd mam to wiedzieć, nie było mnie tam. Tak samo, jak ja nie jestem
@insanebelieve: to nie są fakty, tylko Twoje(wasze) przypuszczenia, bo nie wiesz czy ten konkretny Adam jest w stanie w ciagu 6 minut to zrobić i przeciągnąć ciało ważące około 60kg. Przypuszczasz, że to niemożliwe, to żaden fakt, nie zbadałaś tego, nie masz dowodów. Fakty to są np. nagrania z monitoringu.
@miglanc102: Nie musisz mi tego tłumaczyć ;) Pisząc o faktach miałam na myśli, że na zabicie jej miał te 6 minut i to, że jest chudy jak patyk. To, że moim zdaniem to mało prawdopodobne, to owszem, są tylko moje przypuszczenia i nigdzie nie wmawiam nikomu, że tak się na pewno nie stało.