Wpis z mikrobloga

@wykopdlaadiego: W exposé pani premier deklarowała, że jej celem na pierwsze 100 dni pracy jest wprowadzenie programu „pięćset złotych na dziecko, począwszy od drugiego”, obniżenie wieku emerytalnego,podniesienie do 8 tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku, bezpłatne leki od 75. roku życia, podwyższenie minimalnej stawki godzinowej do 12 złotych. Z tych pięciu kluczowych projektów w pełni udało się zrealizować zaledwie jeden - program „Rodzina 500+” ma się rozpocząć 1 kwietnia.
@kopytko1234: Ale wiecie, że oni odrzucili projekt PO żeby zapobiec w przyszłości chełpieniu się PO faktem, że zrobili taką dobrą ustawę? Projekt podniesienia kwoty wolnej od podatku Dudy już był czytany w sejmie i jak odrzucą swój własny projekt to będzie można lamentować. Ja sam bym odrzucił projekt oponentów jakbym chciał wprowadzić taki sam mojego autorstwa, bo czemu ktoś inny ma zbierać laury?
@Jabcok: a co mnie to obchodzi? Mają w parlamencie pracować. Co mnie obchodzi, która partia zgłosi projekt który obiecała pani premier? Co mnie obchodzi, czy pan Kaczyński nie lubi jednego z posłów i dlatego zagłosował przeciw? To nie jest przedszkole i piaskownica, tylko ci ludzie uchwalają prawo. Nie wnikam, czy projekty pis są okej czy nie - obiecali 8k wolnych od podatku? Zagłosowali przeciwko swojemu pomysłowi? Teraz rządzi pis i
@Jabcok: No jak ale to PiS obiecał przecież pracę bez podziałów, hasełko Prezydent Duda, prezydent wszystkich polaków.
Dotrzymali obietnicy co do projektów na 100 dni? Nie dotrzymali. Więc niech PiSowcy przestaną rzucać hasełkiem A ZA PEŁO ?? co najlepsze posłowie pisu też stosują tą argumentację i wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 4 lata będą jej używać
@grzegorz-zielinski: Ale zdajesz sobie sprawę, że w sejmie jest już projekt podniesienia kwoty wolnej złożony przez Dudę? PiS nie zagłosował przeciwko kwocie wolnej od podatku tylko przeciwko zmianom jakie PO chciało wprowadzić.
I nawet jakby zagłosowali za projektem, to zmiany wejdą w życie dopiero od 2017 roku? To jest właśnie ta #!$%@? zagrywka PO na którą bandy matołów się złapały, PiS dostaje teraz po ryju bo przecież ludzie którzy się najchętniej
@grzegorz-zielinski: Ludzie którzy się nabrali na tą obietnice właśnie nie wiedzą co się dzieje. Tej obietnicy spełnić się nie dało w ciągu 100 dni i to było wiadome jeszcze przed wyborami, że tego teraz nie wprowadzą.
A teraz ci ludzie nabierają się na baita od PO, więc powiedz - czy wiedzą o co chodzi?
@Tasde: nie rozumiem co chcesz mi wyjaśnić - zasada jest prosta, polityk coś obiecuje, odbywa się przetarg na realizację obietnic pod nazwą wybory, wyborcy powierzają menedżerowi realizację obietnic, on obietnic nie realizuje więc jest #!$%@? z góry na dół. Tak to działa normalnie. Nienormalnie działa to tak, że on obietnic nie realizuje i przychodzą ludzie i mówią "tak jest zawsze", "a za peło to tak było", "to normalne że nie realizuje
@grzegorz-zielinski: Zacząć należałoby od tego, że zmieniłeś temat dyskusji. Nie dyskutuje o tym, że nie wywiązali się z obietnicy wykonania tego w ciągu 100 dni, śmieje się z nieprzytomnych ludzi, którzy nabierają się na kiełbasę wyborczą a potem chodzą i plują, że ich ktoś wyruchał, ten sam sort ludzi co chcieli zarobić kokosy na Amber Gold, po prostu nieprzytomni.
A to co chce ci wyjaśnić odnosi się do tego komentarza, w
@grzegorz-zielinski: Chłopie, miej sobie pretensje do niedotrzymania obietnicy 100 dni jak w te bajki uwierzyłeś, twoja wypowiedź do której ja się odnoszę dotyczyła czegoś innego i nie jest zgodna z prawdą.
jak ja kocham taki poziom dyskusji na tematy polityczne xD

pis #!$%@?, po nie takie złe, a Stalin to w sumie ocalił Polskę przed pułapką zbyt szybkiego rozwoju gospodarczego po wojnie xDDDDD


@AmadeusK: jak ja kocham taki poziom dyskusji na tematy polityczne xD

Wskaż mi gdzie pisałem, że cyt. "pis #!$%@?, po nie takie złe, a Stalin to w sumie ocalił Polskę przed pułapką zbyt szybkiego rozwoju gospodarczego po wojnie".
Nie