Wpis z mikrobloga

#seriale #thenewsroom

Obejrzałem w pięć dni. #!$%@? nadserial, a Sorkin to geniusz. Tak wielu zróżnicowanych emocji nie wywołała we mnie żadna produkcja od dawna. Polecam każdemu, kto lubi filmy/seriale oparte na dialogach, bo te w "The Newsroom" to mistrzostwo świata.

10/10

P.S. Dzięki temu serialowi odkryłem też muzyczną stronę Jeffa Danielsa. Chłop naprawdę nieźle radzi sobie z gitarą, pisze fajne piosenki i dobrze je śpiewa. Uwielbiam, kiedy okazuje się, że jakiś aktor to również utalentowany muzyk (ʘʘ)
  • 5
HBO GO, ewentualnie torrenty, przy czym polskie napisy są tylko do kilku odcinków, a żeby oglądać w oryginale trzeba naprawdę dobrze znać angielski. NAPRAWDĘ dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co najmniej kilka razy na odcinek musiałem sięgać po słownik w trakcie oglądania. Ale gwarantuję, warto :)
@VR_46: Po twoim wpisie wciągnąłem cały serial w ciągu tygodnia. Dobry pomysł na serial, ciekawie rozpisane postacie, inteligentne dialogi i aktualna tematyka - czego chcieć więcej. Szkoda jednak, że powstały tylko 3 sezony i każdy kolejny miał coraz mniej odcinków, miałem duży niedosyt po finale.