Wpis z mikrobloga

1)Bądź Januszem
2)załóż nowe konta w etesco
3)zastosuj zniżkę -35zł za pierwsze zakupy.
4)czekaj na godzinę 00:00 by kupić dezodorant* Bruno Banani
5) 6 butelek wartych 240zł kupujesz za 28zł
6) punkt 5 powtarzasz przez całą noc.
7) chciałem kupić owe 6 butelek (nie 1000 jak Janusze w nocy) ale zaspałem a rano już nie było.

żebyście się nie czepiali o tagi został jeszcze pasztet w tej promocji.

#cebuladeals #tesco #promocje
Pobierz
źródło: comment_vr1g07myVss7QH5hh3YuRBBk5ev1VI7L.jpg
  • 37
@lubielizacosy: ale lipa, nie mam po co się rejestrować jak na liscie lokalizacji nie ma mojego miasta ;/ Małopolska jest tylko miasto kraków wieliczka , oświecim i myslenice a Tarnowa nie ma ;/ LIpa w #!$%@?.. Te zakupy doworza tak ? nie wysyłaja tego kurierm ?
@lubielizacosy: ale nie dostałeśgo od razu. Mi przychodziły po dłuższym czasie i w mailu było napisane. Widzimy, ze ni nie kupiles wiec dajemy na zechete kupon...
Nie jest on wysyłany z automatu od razu.
No i ja mówie o kuponie 35 zeta od 100.
Bruno banani etesco


@lubielizacosy: a te zakupy oni wysyłają kurierem czy dowożą ? bo na liście przy rejestracji można wybrac tylko kilka miast z województwa i akurat mojego nie ma wiec chyba nici z cebuli tak ?
@Deiv1990: Ja odbieram osobiście. Kurierem dowożą zeby kod zadzialal musisz platnosc przy odbiorze. Zeby cebula dzialala musisz brać produkty co masz w gazetce 2 w cenie jednego. Wtedy bierzesz powyżej 100 zl np teraz pasztet. Wychodzi Ci 50 zl bo 2 w cenie 1 i jeszcze minus te 35 zl czyli placisz 15