Wpis z mikrobloga

#ultimaonline #uo #gry #mmorpg

Witam, witam tak się zastanawiam czy może Mireczki grają w króla MMO - mianowicie Ultimę Online? Ja postanowiłem trochę odświeżyć shard zwany DM II, i założyłem na nowo postać. Oczywiście przy pomocy EasyUo i paru skryptów :)
Może jacyś chętni do gry?

Uwaga, dla zupełnie nie doświadczonych z tą grą, trzeba zachować klimat, wyrażamy się w słownictwie polskim ale starodawnym, dla przykładu nie napiszemy na powitanie siemka, tylko np Witaj, na pożegnanie nie nara, tylko Bywaj zdrów itp itd. Dlaczego? Z prostego powodu, możemy zostać za nie zachowanie klimatu ukarani, np pobytem w więzieniu na kilka dni, w skrajnym przypadku usunięciem postaci, blokadą konta.
  • 7
@informator87: moje najlepsze wspomnienia z grami wiążą się z uo :) Dwóch znajomych mnie namówiło na powrot, skille i staty sporo szybciej lecą, ale jednak nadal trzeba trochę czasu poświęcić aby się ogarnąć.
waga, dla zupełnie nie doświadczonych z tą grą, trzeba zachować klimat, wyrażamy się w słownictwie polskim ale starodawnym, dla przykładu nie napiszemy na powitanie siemka, tylko np Witaj, na pożegnanie nie nara, tylko Bywaj zdrów itp itd. Dlaczego? Z prostego powodu, możemy zostać za nie zachowanie klimatu ukaran


@aurenos: LOl przeciez powodem klimatu byllo nie wiezienie a KLIMAT