Wpis z mikrobloga

@kubica94: przypomnę tylko, że PiS za czasów swojej pierwszej zmiany też przyznał te dotacje "bo tak".
PO zakwestionowała co najmniej podejrzana decyzję PiSu a teraz PiS twierdzi, że właśnie to odwołanie było podejrzane i spłaca dług u Rydzyka. #!$%@?, gdzie ja żyję i jakim cudem są ludzie, którym takie robienie #!$%@? z logiki i pasnika z budżetu państwa nadal nie przeszkadza?
@Luka_Wars: 1) NFOŚiGW (Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej) i Fundacja Lux Veritatis
2) Chyba nie do końca wiesz wiesz, co to ugoda - oznacza to, że zostaje zawarte porozumienie między stronami bez wyroku sądu.

"Sąd umorzył postępowanie w związku z zawarciem ugody. Sąd zaakceptował tę ugodę" - powiedział sędzia Mariusz Solka.
#!$%@?, gdzie ja żyję i jakim cudem są ludzie, którym takie robienie #!$%@? z logiki i pasnika z budżetu państwa nadal nie przeszkadza?


@surykator: Jak mieli wtedy 14 lat, a teraz są internetowymi bojownikami dobrej zmiany, to co się dziwisz? :)
@jacekKobr: żebyś #!$%@? wiedział, polityką zacząłem się interesować od 2002 roku kiedy wybuchła afera rywina,

Szczerze gardzę PISem, no ale możesz mnie nazywać jak chcesz i tak jestem za tym żeby zniknęły wszelkie dotacje ale jak ktoś się z kimś umawia na coś, potem odmawia wykonania tego bo cię nie lubię, to jest trochę śmieszne.

Pozatym z tego co widzę jesteś przedstawicielem bardziej neuropki, to co nagle ci przeszkadza dawania dotacji