Wpis z mikrobloga

O jak bardzo mnie bawią takie gunwowpisy jak TEN. No super, ktoś miał jakiś szajs, który ma może z 50% Androida w Androidzie i wielce gardzi. Osobiście stać mnie na iPhone'a, nawet nie jeden raz testowałem, a mimo wszystko pozostaję przy produktach serii Nexus. Tak więc drogie #ios, zanim zaczniecie się spuszczać nad chociażby takim wpisem w gorących, może najpierw porównajcie swój produkt do urządzeń, które naprawdę reprezentują Androida, zamiast do byle czego, na czym osiągnąć 60fps graniczy z cudem. #android #bojowkanexus
  • 16
  • Odpowiedz
@mattmurdock: nie wiem co mają moje popularne tagi do dyskusji o smartfonach ale niech ci będzie - jak się nie ma co odpowiedzieć to najlepiej ad hominem, tylko tak dalej. Co roku mam flagowce, miałem Nexusa 5, miałem S4, teraz mam S5 i za niedługo przesiadam się na ajfona. Chociażby dla samego user-friendly systemu i apple'owskiego serwisu.


  • Odpowiedz
@norypS: Tylko musisz z ich głównego sklepu brać, bo jak weźmiesz z resellera to może nie być gwarancji wcale, bo jest tylko na piśmie :P

Poza tym w cenie iphone, kupisz 3 hi endowe androidy, także im się opłaca :P
  • Odpowiedz
Co roku mam flagowce, miałem Nexusa 5, miałem S4, teraz mam S5 i za niedługo przesiadam się na ajfona. Chociażby dla samego user-friendly systemu


@norypS: A to android nie jest user-friendly? Co jest takiego co nie czyni go user-friendly?
  • Odpowiedz
iOS wydaje się przyjemniejszy i bardziej intuicyjny w obsłudze.


@norypS: No i dobrze napisałeś że się wydaje. Po prostu może jest prosty w przesiadce i nie ma nic wyrąbiście innowacyjnego w dziedzinie obsługi sprzętu.

Lata temu to było przerabiane w smartfonach. Taki Windows Mobile nie zdobył gigantycznej popularności w Europie ceną urządzeń i innym interfejsem niż w telefonach.
Nokia ze swoim s60(popularnie nazywanym Symbianem) upodobniła go do s40, ułatwiając przesiadkę
  • Odpowiedz