Wpis z mikrobloga

@anonim1133: moja jedyna wiedza o rowerach polega na tym, ze umiem detke wymienic( ͡° ͜ʖ ͡°) a ze w tamtym sezonie zaczalem troche jezdzic i konczylem go robiac 100km na krossie za 600 zl to stwierdzilem ze moze warto by zaczac bawic sie w szose. Jakies rady czego szukac wśród używek?
  • Odpowiedz
@Joshuaa: jeśli do tej pory Ci nikt tego juz nie ogarnie/wyliczy, to podeśle popołudniu taki fajny arkusz w excelu, gdzie wprowadzasz swoje wymiary a on ci wypluwa wymiary ramy. No bo przy szosie najwazniejsze to dobrze dobrać rozmiar ramy. Dobrze dobrana i ustawiona szosa jest mega wygodna, źle dobrana... No wiadomo. Moge zapomnieć to się przypomnij :)
  • Odpowiedz
@Joshuaa: Spokojnie kupisz sprawny i niezawodny sprzęt, który Ci posłuży, tylko musisz chwilę się porozglądać. I nie kupuj na dystans - koniecznie się przejedź, bo nawet jak sobie ramę powyliczasz to i tak wrażenie na rowerze może być zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@Pan_Marcin: Dzięki za podlinkowanie mojego wpisu:)
@SorbinianPotasu: Ciężko znaleźć coś darmowego co pobije competitive.
@Grevil89: Jestem bardzo ciekaw tego Excela. Mogę i ja poprosić?
@Eestel: Święta racja z przejechaniem się przed zakupem. Myślę, że jeśli w grę wchodzi dojazd samochodem to do 150-200 km warto jechać po rower. Oczywiście im ma być droższy tym ten dystans będzie się zwiększał.
  • Odpowiedz