Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ja nie widziałem dokumentacji ,która jest pokazywana przez IPN .Słyszę jednak teksty jak zachowanie

czy informacje .porażająca .Uczestniczyłem w różnych sytuacjach , ale w porażających czy przerażających nigdy a już

moje postępowanie nigdy takowych nie produkowało .Niech mi ktoś powie o co tu chodzi .Dobrze by było też otrzymać

ksero całości tych materiałów by się można odnieść . .Kto widział może Pan Kuczyński bo mówił porażające niech mi

powie tą drogą o co chodzi .Będę w sobotę w Warszawie .
  • 95
@lechwalesa: Większość narodu wie że byłeś szpiclem, domyślała się od dawna, po obejrzeniu nocnej zmiany i jak się bałeś lustracji również byłem pewny że byłeś umoczony w bagnie komunistycznym. Przyznaj się panie Bolek w końcu i przestań mącić, już nikogo do boju nie poprowadzisz, nie masz żadnej reputacji Bolku
@lechwalesa: Co by nie powiedzieć oszukał Pan wszystkich co ciekawe nawet teraz naiwniaki albo koledzy bronią Pana
to świadczy o świetnym działaniu pana organizacji ale mam nadzieję że historia Pana rozliczy z tego. To że Pan podpisał wiedzieliśmy od dawna, każdego da sie złamać ,ale ze odbierał pan pieniądze za donosy na swoich kolegów tego nie wybaczę.
@lechwalesa: Panie Wałęsa. Żadne papierki ani podpisy, czy Pan to robił za kasę, czy z innych pobudek, to wszystko nie ważne !! Ważne jest to, że po '89 roku, umocnił Pan komuchów, bronił ich interesów (a szczególnie w 1992) itd. I to jest fakt. A zrobił Pan to by chronić swój tyłek, z powodu wybujałego EGO, maluczkości i braku męstwa. Nie przyznał się Pan jak był na to czas. Pewnie część
@lechwalesa:
1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznaleś, że na żądanie SB dokonywaleś indentyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?
2. Dlaczego oklamaleś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu plotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostaleś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
3. Jak godzileś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robila ci publicznie awantury w 1980r.?
4. 9 grudnia 1980r. przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę –
@lechwalesa: Sprawa jest prosta , poddaj się badaniom na wariografie z pytań tych co im zaprzeczasz ,opublikuj wyniki .Twierdzisz ze jesteś niewinny w wielu kwestiach ?? Chyba się nie boisz co ? Przerwij te według ciebie kłamstwa i spekulacje .
@lechwalesa:
Wałęsa: obalenie obecnej władzy siłą

Medialnie nagłośnione ogłoszenie Wałęsy prorokujące obalenie obecnych władz za pomocą siły i przemocy poszło w świat.

To nie ma znaczenia, że wypowiedzi Wałęsy zawsze można zaliczyć do wypowiedzi kogoś, kto nie ma odpowiedzialności za swe słowa, bo nie ma on zdolności do rozpoznawania ich treści. To przecież zupełnie normalne, że Bolek nie wie, co mówi i jedynie żenuje słuchaczy swoimi bredniami.

Tu, w tym zaaranżowanym