Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem tego całego psioczenia na #fallout4
Racja z początku przytłacza duża ilość wszystkiego o od razu pancerz ale #!$%@?..
ale pancerz jednak wymaga ładowania, ja od początku użyłem go tylko raz
#gdy w forcie dorwałem Kellogga
Na początku może chcesz się rzygać tym całym budowaniem osady, przerabianiem pancerza i broni. Prawdę mówiąc olejcie przerabianie bo w dalszych etapach znajdujecie odpowiednie pancerze/stroje bronie.
Mam za sobą 20h gry i fabularnie to trochę fallout new vegas:
Ponieważ tu i tam szukamy kogoś co nam coś zrobił i jak go odkrywamy dowiadujemy się że wpadamy w głębszą intrygę.
Dużo podmisji jest taki samych tylko w innym klimacie: Jak np w nv pomagaliśmy Ghula odlecieć rakietą, tutaj pomagamy robotą statkiem pirackim i wszystko to samo
- nv: zabij mutanty/f4: zabij szabrowników
- zbierz potrzebne rzeczy
- włącz coś
Co mi się podoba w f4: Ciekawsi towarzysze, system lvl/perk, dużo pobocznych misji, każda miejscówka ma za sobą jakiś klimat/historie mało pustostanów jak nv, ochłap, valentine, sąsiedztwo, zabawa w postać z audycji

Co mi się nie podoba w f4: Można zlikwidować kapsle handel ogólnie umarł znajduje się wszystkie aż za dużo, wystarczy dobrze przerobić karabin i idziemy i walimy headshoty, ten cały synth, przez crafting zbieramy i zbieramy, mało charakterystycznych broni, czesci pancerza, na początku nudzi strasznie po 5h dopiero się rozkręca, trochę schematycznie trzeba perki dawać jak najszybciej w otwieranie zamków i terminali bo gdzieś utkniemy.

#fallout
  • 2
@Przegrywens:
Powiem Ci ze swojego doświadczenia jakie spostrzeżenia ja poczyniłem w F4:
- bugi, bugi, bugi i jeszcze trochę bugów
- przerobienie postapo-RPG na "Wielki Symulator Zbierania Wszystkiego Co Popadnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- DRASTYCZNE obcięcie dialogów - zawsze tylko 4 opcje do wyboru, jakieś gówniane "sarcastic" i domyśl się co postać może po tym powiedzieć, usunięcie dodatkowych opcji dialogowych wynikających z posiadania konkretnego perka, reputacji
kompek - @Przegrywens: 
Powiem Ci ze swojego doświadczenia jakie spostrzeżenia ja po...

źródło: comment_MdsjPzE2lYceLQBVX4Jt9kT9KwDJmC2m.jpg

Pobierz