Wpis z mikrobloga

@WlasciwosciBetonu: no dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami są czyjeś wypociny większość to p------a z kwejka i reddita (ci co rozumieją angielski). Ale i tak użytkownicy kształtują to co inni widzią - o to mi chodziło
  • Odpowiedz
@cdwdj: Mirko to j----e szambo internetu, wchodzi człowiek w gorące z nadzieją przeczytania czegoś fajnego a tu top 3 "Pozdrawiam pracujących", "Każdemu kto to zaplusuje o-------ę kolbę", "Dzisiaj rozdajemy zniżkę 50 groszy na zakup powyżej 300 złotych" i tak k---a do z-------a.

On and on South of Heaven!
  • Odpowiedz
Poza tym, nie miałbym z tym problemu, gdyby nie to, że praktycznie nikt takich wpisów poprawnie nie taguje (albo i w ogóle nie taguje), żebym mógł wrzucić na czarną listę vide wpisy, które są na screenie.


@cdwdj: zaskakujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam o Tobie notatkę, która twierdzi, że nagminnie kiedyś spamowałeś w popularnych tagach
  • Odpowiedz
@cdwdj: A co jest złego w tym że ludzie chcę się dobrze wyspać lub mieć szczęśliwy dzień? "Zajebiste gorące. Mirko to jednak g---o." O jak się cieszę cdwdj twój wpis jest taki super i wiele wnoszący! O tak, taka alternatywa. Nie żebym coś sam nie tworze rzadko kiedy piszę, ale jak widzę taki ból d--y, tak wielki ból d--y. Tylko i wyłącznie o to że ludzie wrzucili w gorące dwa
PaulSoul - @cdwdj: A co jest złego w tym że ludzie chcę się dobrze wyspać lub mieć sz...

źródło: comment_pXTDhcyfWtdrHckgJD7Lf8G6e8r6oqEV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A co jest złego w tym że ludzie chcę się dobrze wyspać lub mieć szczęśliwy dzień?


@PaulSoul: To się połóż wcześnie spać / wypij herbatkę / dobrze wszystko zaplanuj / pomódl się
Kliknięcie plusa na portalu ze śmiesznymi obrazkami serio pomoże xD
A jak już to takie wpisy powinny być tagowane #dajplusajesli żeby można było
  • Odpowiedz