Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś nad tym jak dziwnym zjawiskiem jest Avatar? Film Camerona z 2009 roku ze swoim dochodem na poziomie 2,71 miliarda dolarów do dziś okupuje pierwsze miejsce na liście najbardziej kasowych filmów wszechczasów, a tak naprawdę, pomijając wynik finansowy właśnie, nikt już o nim właściwie nie pamięta. Oczywiście, obraz miał swoich paręnaście minut chwały, ale czy dziś, raptem 7 lat po premierze, czyli wcale niedługo jak na tak dochodową produkcję, jesteście w stanie przytoczyć choć jedną wypowiedzianą tam kwestię? Wymienić imię chociażby jednego bohatera? Ja nie.

#film #przemyslenia
Pobierz iwarsawgirl - Zastanawialiście się kiedyś nad tym jak dziwnym zjawiskiem jest Avatar?...
źródło: comment_ZgkNdbjZnRl3whOkbGUEX0PlId0RrIR3.jpg
  • 83
@Kalan: Nawet więcej - w każdym innym filmie 3D mi zwyczajnie przeszkadzało. Wyglądało sztucznie, na wciśnięte na siłę, okulary niewygodne. Druga część hobbita była ostatnim filmem jaki obejrzałem w 3D i jednocześnie pierwszym na jakim byłem w kinie zwyczajnie zmęczony. Nie chciało mi się go w ogóle oglądać, czekałem na koniec bo cebula motzno i żal mi było wydanej kasy. A pamiętam, że "Avatarem" byłem zachwycony głównie przez 3D, więc coś
@iwarsawgirl: ten film w kinie to była uczta dla oczu. Właściwie żaden film nie zrobił nigdy na mnie tak wielkiego wrażenia związanego ze zmysłem wzroku, po prostu czułem się smutny że musiałem wyjść z kina.
Fabuła banalna, teksty banalne, muzyka wcale też nie najwybitniejsza, jednak (dopóki nie było wszechobecnego #!$%@?) czułem się jakbym w tym filmie po prostu był. Niesamowite przeżycie nawet jak na osobę która chodzi do kina naprawdę bardzo
@iwarsawgirl: jeśli się zastanawiasz jak bardzo dokładnie jest zrobiony ten film, to powiem Ci, że w każdym ekranie monitora w tym filmie nic nie jest przypadkowe. Musieli do tego wynająć oddzielną firmę tylko do robienia samych tych sekwencji filmowych w nich, niestety już nie pamiętam nazwy jej