Wpis z mikrobloga

Kupiłem polecany #tablet #chuwi #hi10 na #aliexpress
Niestety tablet raz na jakiś uda się poprawnie włączyć, zazwyczaj uruchamia się i cały czas ekran "błyska". Pomaga tylko zresetowanie go, kilka razy tak pod rząd próbuję go włączyć i nic. Po godzinie przerwy uruchamia się normalnie, jak gdyby nigdy nic. Szukałem w internecie, nie spotkałem takiego przypadku. Napisałem do sprzedawcy, nie wie nic o takiej sytuacji, kazał przysłać to zobaczy. Poniżej załączam wideo jak to wygląda:

https://youtu.be/KIHkqz55RXA

Jakieś pomysły? Nie chciałbym go odsyłać, bo to koszty, a i jeśli go zobaczę to za miesiąc, dwa, ew. zwrot kosztów zakupu.
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@mihow jak pisałem wyżej aktualizacja biosu nic nie dała, nie mając więcej siły na zabawy z nim, został odesłany do sprzedawcy na podany adres. konkrety: wysłane 1.03, 4.03 dotarło do Pekinu, 16.03 chińczyk napisał, że dostał i pytanie naprawa czy zwrot hajsów? wybrałem pieniądze. koszt paczki to 65 zł ekonomiczna, plus około 40 zł straty na przewalutowaniach, bo płacone kartą w pln, zresztą kurs dolara się zmienił przez ten czas. jak jeszcze
  • Odpowiedz
@johny11palcow2: #!$%@? mać.
Ja odesłałem 1 lutego i ostatni status to:
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-02-29 17:59 SHANTOU
I żółty #!$%@? nie odebrał jeszcze paczki...
  • Odpowiedz
@noekid: Paczka nadal ma status
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-02-29 17:59 SHANTOU
Ale chińczyk zaakceptował full refund + poczta uznała moją reklamacje. Jestem kilka stówek do przodu ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz