Wpis z mikrobloga

@Dawidinho8:
To prawda. Szanse na trafienie male -- a nawet ogarnieta laska moze na to nie odpisac. Nie zalecam tego jako openera. I w ogole jest to praktycznie bezuzyteczne jesli nie szukasz inteligentnej/madrej laski.

Bo do filtrowania tych cech, podobne dyskusje sie nadaja. Wiec to nie tak, ze sa bezcelowe. Poza tym: wiele lasek o analitycznym typie osobowosci zaskakujaco dobrze znosi nieuczuciowe przerywniki. Ale generalna zasada jest taka, jak wspomniales. Uczucia
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:

Wiec to nie tak, ze sa bezcelowe.

Tego nie twierdzę, ale uważam że na tego typu portalach nie mają racji bytu. Niby można, ale cóż za nieefektywność, cóż za strata czasu...

wazne sa tez pozostale rzeczy, o ktorych mimochodem wspomnialem wczesniej (DHV etc.).

czyli tu:

DHV, push-pull, negi, powertalk, kontrola ramy mentalnej, zarty, dostosowanie sposobu komunikacji do typu osobowosci (wg teorii Yunga)


No i właśnie, mógłbyś mi przybliżyć co nieco,
  • Odpowiedz
@karer: za bardzo uogólniasz. Seksualność to gra w dwa ognie. Nie ma uniwersalnego partnera do tańca dla każdego. Słońce jest jedno, a jakoś dla każdego wstaje o innej porze.
Trollujesz mnie czy jak?
  • Odpowiedz
za bardzo uogólniasz. Seksualność to gra w dwa ognie.


@eris23: co ma seksualnosc do oceny? Na seksualnosc sklada sie troche wiecej rzeczy niz mozna dostrzec na pierwszy rzut oka. Sorry ale to ty uogolniasz 10/10 przypisujac latke seksualnosci.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8:
Ponownie: uzytecznosc bardziej zalezy raczej od celu, nie portalu. Nie wiem: moze na paru konkretnych appkach, takich jak Tinder czy Badoo, siedza praktycznie TYLKO szmaty, nadajace sie co najwyzej na seks.

Nie kojarze wsrod znajomych par, ktore sie tam poznaly. Ale kojarze troche takich, co poznaly sie w necie. Rowniez na portalach uchodzacych za "randkowe". Nie pakietam, co to bylo, ale cos bardziej oldschoolowego niz tindery. Jak mowilem: kandydatke na
  • Odpowiedz