Wpis z mikrobloga

@SrubaLewoskretna: Żałosna próba reklamowania swojego żałosnego fanpage.

Ctrl Hejt Delete jest kampanią społeczną polegającą na pokazaniu czym tak naprawdę jest hejt i jak odpowiednio z nim walczyć.


Nie. My tutaj reklam stron tego typu nie chcemy. Pierw walka z hejtem - potem z wolnością słowa.
@mistellaire: Oh nie przejrzeli mnie! :c co ja teraz pocznę. Ah już wiem dalej będę fajne rzeczy udostępniał bo je lubię :) Zauważ, że w kampanii tolerują różne poglądy dopóki nie zaczyna się wyzywanie bądź rzucanie mięsem bez faktów. ;) Fanpage przyjaciela :)
@SrubaLewoskretna:

Zauważ, że w kampanii tolerują różne poglądy


Nie widzę, żadnych obrazków wyśmiewających myśli / zachowania kręgów lewicowych.

Samo wyśmiewanie przeciwników imigracji, oburzonych działaniem HejtStopu, ogólnie działań należących do prawicowej części dyskursu?

Kiedy zaczniecie dworować z Razem, Antify, HejtStopu, przede wszystkim z muzułmanów też, bo to temat bieżący. Czemu nie zamieścicie obrazków z Mahometem i Allahem? Widzę za to obrazek o chrześcijaństwie i zstąpieniu Jezusa?

To jak to jest?
@mistellaire: Obrazek z Jezusem jest nawiązaniem do zapomnieniu o jego naukach. :) w zarządzie fanpage są katolicy :) Nie będą z nimi współpracować bo współpracują jedynie z organizacjami które dają im zweryfikowaną wiedzę. Są wyśmiewane absurdy. 1. Bogaty uchodźca "na pewno" chce 500 pln zasiłku. 2. Dresy nazywają się prawdziwymi katolikami, a zapominają, że nie wolno ranić innych. 3. Proszę przeczytać post dokładniej jest napisane:

O co nam chodzi?

Chodzi nam
@SrubaLewoskretna: Z tym nie wpuszczaniem to też niezła jazda. Nawet skrajni przeciwnicy - tacy jak ja - po prostu sądzą, że imigracja stamtąd powinna być ograniczona całkowicie, za to nie mam nic przeciwko Wietnamczykom, Chińczykom czy innym Niemcom i Francuzom.

Dlatego jak już mówią "#!$%@?ć imigrantów" to niech się określą dokładniej, bo niezły logiczny mindfuck wychodzi...
@mistellaire: u nas ograniczanie migracji nie ma sensu bo ekstremiści atakują kraje walczące z isis polajkuj fanpage to się dowiesz więcej :p jest współpraca z związkiem wyznaniowym i tłumaczą im wszystko jak to działa np. islam jest podzielony tak jakby na kilkadziesiąt jak nie kilkaset kościołów
Yup co do tego jakie grupy wyznaniowe w islamie jak się zachowują. Np. że tylko w jednym kraju kobiety nie mają praw bo u nich jest taki odłam islamu. Np. że koran w odróżnieniu od biblii wyznawcy nie interpretują słowo w słowo tylko te kamieniowania itd to proza peotycka i wiersz które każdy odłam inaczej interpretuje. Trochę jak w buddyzmie.