Wpis z mikrobloga

#!$%@?, bierz androida (5.1.1)mówili, ios dla bananów mówili. Nosz #!$%@?, zaufałem wam wy karakany, a teraz co? Nie dość, że full jakiś dziwnych aplikacji to nawet na normalnej stronie nie mogę pooglądać bo wyskakuje jakieś gówno typu "Masz na telefonie 4 wirusy, kliknij tutaj aby je usunąć". Nosz #!$%@?!!!!111oneone, nawet AVG tego nie blokuje. Jednak ios pomimo ceny jest tysiąc razy lepszy dla zwykłego użytkownika.

#takaprawda #android
  • 52
@Johny_Gitarzysta69: Wgraj Lightning Browser czy inny program z blokowaniem reklam. Problem się rozwiąże. Jak będziesz kiedyś wgrywał roota, to możesz globalnie w całym systemie reklamy blokować (czyli jak aplikacja ma reklamy, to już nie ma)
@Johny_Gitarzysta69: Nom. Ja osobiście używam Lightning Browser; w opcjach masz blokowanie reklam. Niestety dopóki Google nie weźmie się za blokowanie tego typu reklam, to one będą (ale gugl chce to zmienić niby)
@fervi: #!$%@? mnie to. Tak samo blackberry miało swój dobry system, tak samo dobrym systemem był Windows Mobile 6.x, tak samo dobry jest WP. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Zwróciłem tylko uwagę, że na WP takiego problemu jak u OPa po prostu nie ma - od razu mnie zaatakowałeś "hurr durr, tam nic nie ma". Ludzie zluzujcie.