Wpis z mikrobloga

Hey Mireczki z #motocykle i #motowarszawa - trochę mnie tu nie było. Do Dominatora wjedzie zestaw nowych kapci - przód TKC 80, a tył Mitas E-09. Co sądzicie? Ewentualnie jakieś inne propozycje? Jeżdżone będzie po połóweczce - asfalt/offroad. Dotychczas był komplet Conti Escape ale wiele tym się nie powalczy w śliskim i sypkim terenie.
  • 6
@bocznica: właśnie czytałem, i czytałem... Jedni piszą bierz TKC, inni bierz K60, a inni to bojówka Mitasa. Wiem, że Mitas śliski więc na przód idzie TKC, bo jak tył idzie bokiem to nie problem, a jak przód idzie bokiem, to jakoś tak słabo ;)
@Ostasz: Na tyle mam Mitasa C-04, bardziej terenową, kostkową oponę i powiem, że mimo tego, że trochę jeździłem po asfalcie to nie zjadło jej szybko, wręcz przeciwnie. Żadna kostka nie wypadła, nie urwała się i jestem zadowolony. A w terenie robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jojne: @bocznica: właśnie z tym K60 to się zastanawiam czy jak zmienię z Conti Escape'ów to zobaczę jakąś różnicę. Bieżnik mi wygląda na bardziej offowy niż w Escape'ach ale mniej niż w TKC80/E-09. Dwóch ziomków ma taki zestaw jak rozważam i powiem szczerze, że jeździłem i to ma przyczepność na śliskim/sypkim, Escape słabo.