Wpis z mikrobloga

@pankrokowiec: Satysfakcjonujący - produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć ani głębokich rys, które mogą być widoczne, lecz nie wpływają na wydajność i użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady po testowaniu go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony i sprawdzony. W większości przypadków zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie, może to być opakowanie zastępcze. Kompletne wyposażenie producenta. Towar posiada pełne prawo zwrotu i reklamacji.
@Doleginho: OLE OLE to dosyć duży sklep internetowy a z ich outletu kupuję często i zawsze jestem zadowolony (powerbanki za 19pln, myszki przecenione ze 135 na 15pln). Mam nadzieję, że wyślą ale wygląda mi to na to, że ktoś pomylił cenę z ilością sztuk. Tak czy inaczej moim zdaniem zaryzykować warto.
@TomdeX: Zazwyczaj oznacza to pogniecione bądź połamane opakowanie z zawartością praktycznie w idealnym stanie. W przypadku zwrotu także nie robią problemów. Wysyłają kuriera na swój koszt i oddają całą kwotę wraz z kosztami wysyłki. Tylko z kontaktem słabo bo jedynie mailowy i czasem trzeba poczekać.
@TomdeX: Też to widziałem ale one WSZĘDZIE mają cenę oscylującą wokół 1000pln, może mu zera brakło. Nigdy nie miałem ich w rękach i się nie wypowiadam na temat brzmienia ale recenzje wyglądają zachęcająco ( ͡º ͜ʖ͡º)