Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie opinie o Huawei p8 LITE ?? przymierzam się do kupna, przesiadka z #ios here :-)

Czy lepsze to niż iPhone 5 ?? Wizualnie mi się podoba nie wiem jak w codziennym użytkowaniu ??
No i cena też spoko bo za ~~ 700zł można wyrwać z półtoraroczną gwarancją jak nie dłuższą...ja swojego 3 letniego iPhona sprzedam za podobną cenę (mam nadzieję B-) )

#bojowkaandroid #android #telefony #huawei
  • 14
@akwajuk21: ja mam jakos od pol roku wlasnie, ogolnie telefon jak za te pieniadze robi robote, chodzi dosc plynnie. Niedlugo ma dostac aktualizacje do androida 6.0, jego lepszy brat tj. p8 juz dostal oficjalnego. Wykonanie bardzo porzadne, nie trzeszczy ani nic - jedyna wada wg mnie to klawisze funkcyjne na ekranie, ktore zabieraja troche przestrzeni ekranu...
@akwajuk21: ja mam Huawei i będę gorąco polecać. Posiadam go od ponad pół roku i nie miałam żadnego problemu, a telefon jest maksymalnie przeze mnie wymęczony. :P

Gdybym miala więcej kasy wzięłabym oczywiście samą P8, ale pozytywnie się zaskoczyłam tym średniakiem.
@relik: Kupiłam, jutro odbieram. Odezwij się za tydzień to dam znać. :) Część osób mi mówiła, że trzyma dzień maks, ale rozmawiałam ze znajomą która mówi że trzyma jej nawet do 3 dni jak dużo nie używa, a jak dużo używa to faktycznie trzeba ładować codziennie.
@Daurita: Już byłem prawie zdecydowany, ale zobaczyłem jakąś opinie o tragicznej baterii i znów się zacząłem wahać. Nie wiem czy można coś dostać podobnego za takie pieniądze i z takimi parametrami nie licząc Xiaomi/Meizu itp.
@relik: Ja osobiście telefonu nie katuje (nie korzystam z fb, insta ani innych snapów), więc liczę, że będzie mi trzymać trochę dłużej niż kilka godzin. ;) Wiem, że dużo osób poleca Xiaomi ale z drugiej strony zauważyłam, że zaczynają się pojawiać niezbyt pozytywne opinie na jego temat. Bałam się trochę kupić coś z Chin, wolę jednak dopłacić i mieć gwarancję w Polsce, a poza tym udało mi się upolować P8 Lite