Wpis z mikrobloga

#!$%@? wykop to tacy hipokryci xD PRzychodzi zielonka @robertt1969 zbiera na corke , pomagajmy dajmy miliony, laptopy, wszystko dajmy. #!$%@? ze gosc kompletnie obcy, nie jest mirkiem itd jestesmy dobra spolecznoscia pomozemy.

Przychodzi nastepna zielonka http://www.wykop.pl/link/3028719/pomozesz-uratowac-emila/ zmieszana z blotem xD

Jest jakis wyznacznik kiedy pomagamy a kiedy nie? Bo ja mam swoj, pomagam tylko ludziom z wykopu, aktywnym ludziom. Zielonek tez mi szkoda, kazda tragedia jest przykra, no ale niech szukaja pomocy gdzies indziej - tutaj nie naleza. A wykopki jaka maja polityke wobec tego? Bo ja kompletnie nic tu nie rozumiem.

#pomagamypaulinie #wykopefekt #pomagajzwykopem #wykop #zebrajo
  • 132
  • Odpowiedz
@Perlo: Taka zielonka zbierze te pieniążki sobie na leczenie czy inną tragdię i znając życie jak juz jej nie będą potrzebne to i mirkować przestanie.
  • Odpowiedz
@Rezonator: Dlatego zielonkom nie pomagam. Bralem juz udzial w kilku akcjach charytatywnych na wypoku, bo trzeba pomagac jak jest sie w stanie, ale zielonki u mnie maja bana zawsze, mimo ze tez im wspolczuje to jakies kryterium musi byc.
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie mam pojęcia jakie jest kryterium, przyznam jednak, że to co przed chwilą przeczytałam pod znaleziskiem na temat małego Emila, jest po prostu zwykłym chamstwem.
  • Odpowiedz
@fraulein_: Sam kiedys tak hetowalem w sumie zielonki, ale fakt, troche jest to chamskie. Dzisiaj ograniczam sie po prostu do opcji - zakop i zigonoruj :P
@marsellus: cos w tym jest, musze kiedys jakiegos fejka ze znajomymi zrobic i sprawdzimy ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: reakcja pierwszych osób a na pewno pomogła w tym pewna nieporadność, bo na początku te jego wpisy znikały bez echa, dopiero ktoś tam zwrócił na nie uwagę i potem już poszło a to pewnie pomogło - o, jakiś dorosły facet, strażak, próbuje jak może pomóc córce ale sobie nie radzi tutaj, pokażmy mu jacy fajni jesteśmy.

Nie żebym miał coś przeciwko tej akcji.
  • Odpowiedz
@Perlo: a nie ma też wpływu na to że ten chłopiec z głównej potrzebuje 6 MILIONÓW złotych na operację, która się może uda a może nie? Leczenie SM jednak jest możliwe i przy odpowiednich środkach (stosunkowo niedużych, jak pisał Robert potrzeba ok 50 tys. rocznie na leczenie boreliozy i tyleż samo na kurację komórkami macierzystymi przy leczeniu SM, z tym że jednorazowo)
  • Odpowiedz
@xetrov: No masz cos racji w tym. Ja ogolnie tez nie mam nic przeciwko. Nawet po przemysleniu bym goscia bronil za akcje z laptopem - b o wyobrazilem sobie siebie, ze chce cos dla corki zrobic poza choroba a nagle tyle kasy mam, zrobie jej ten prezent chociaz lapka kupie jakiegos. I wiadomo do kieszeni nikomu nie zagladam, chce pomoc spoko. Ja akurat tu nie pomoge, bo mam swoje jakies
  • Odpowiedz
@Perlo: W tamtym znalezisku trwa festiwal #!$%@?, a część tych zjebów powinna dostać trwałego bana za wpisy typu "przecież macie zapasowe dziecko". Jest ogromna różnica pomiędzy rezygnacją z pomocy (spoko) a obrażaniem kogoś w najgorszy z możliwych sposobów.
  • Odpowiedz