Wpis z mikrobloga

Wynieśmy to w gorące

Wstyd mi za was wykopki. Tak szybko oceniacie, ile jadu wylało się na głównej na tych koczujących. Od razu wydajecie wyrok. A tym razem patrzcie

Czytelniczka, która wysłała nam film pokazujący osoby koczujące pod sklepem Warsaw Sneaker Store, długo rozmawiała z czekającymi pod sklepem ludźmi. Oprócz handlarzy, pasjonatów mody i fanów Kanye'ego Westa są tam także kibice Legii Warszawa z Wawra. Marzną oni dzień i noc po to, by zakupić trampki i sprzedać je z zyskiem. Wszystko po to, by pomóc choremu przyjacielowi i kupić mu wózek inwalidzki.


Kolesie 4 DNI KOCZOWALI aby kupić koledze wózek inwalidzki. Kumacie to?

wykop jak zawsze ocenił ich jako ''debili'' ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kibice #pilkanozna #buty #kanyewest #wykopefekt #takaprawda #truestory #coolstory #streetwear #neuropa #4konserwy #ciekawostki

http://www.wykop.pl/link/3028971/dlaczego-stali-w-kolejce-po-buty-aby-pomoc-niepelnosprawnemu-koledze-wykopefekt/
  • 26
@Trzyszcz: pracować też trzeba chcieć XD tak jak napisałem wcześniej tak samo mieć jakieś doświadczenie. Im wystarcza praca 4dni w roku i tyle. Skończ bronić ich pod przykrywką szczytnego celu bo pewnie jesteś jednym z nich. Zajmij się handlem zarobisz też 500pln (4dni w roku przed świętami etc.). Takie 4 dni w roku będą na pewno jeśli trafisz z towarem. I będziesz miał zajęcie na pozostałem 350 dni. No ale niektórzy
@myfriend: A czyli jednak jesteś głupi xD
Stary przeczytaj co napisałeś. Goście być może pracują, a może nie, tego nie wiemy. Łapią okazję na 4 dni na lepszy zarobek, a ty mówisz, że do USA powinni jechać xD
I każdy kto nie jedzie do USA to nierób xD Opanuj się :D

I czym ten twój handel w święta się różni od ich pomysłu? Też pohandlują.