Wpis z mikrobloga

Kiedyś #tuberaiders łaziło po "wnętrznościach" Poznania. Nigdy nie byłem w Poznaniu, więc zapytam się mirków z #poznan czy tam gdzie zginęła #ewatylman jest blisko do kanałów? Może Ewa cały czas leży sobie w jednym z takich ścieków. Chociaż pewnie Policja już sprawdziła kanały.
Wraniak - Kiedyś #tuberaiders łaziło po "wnętrznościach" Poznania. Nigdy nie byłem w ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lacik: moje życie ma się całkiem dobrze, nie przejmuję się tym że zaginęła jakaś nieznajoma laska i nie siedzę szukając nowych poszlak i rozwiązania zagadki. Ale może to tylko pieniądze za nagrodę zrobiły ludziom z mózgu kisiel
  • Odpowiedz
@Adams_GA: W sumie to gdzieś mam ta całą sprawę, tylko porzucam pomysł gdzie może być ciało, bo jeśli w warcie nie ma to może jest no nie wiem w schronisku dla bezdomnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katyperry92: bo mieszkam w Poznaniu i sprawdzam czy ktoś pod tagiem nie wrzucił jakichś ciekawych miejsc do zobaczenia tudzież ważnych informacji, przy czym za ważną informację nie biorę pytań o miejsce pobytu Ewy Tylman. Nie wspominając o tym że użytkownicy wykopu w spółce z Gazetą Wielkopolską prawdopodobnie mogli #!$%@?ć całe śledztwo publikując i rozpowszechniając nagranie które nigdy nie powinno wyjść na jaw.
  • Odpowiedz
@katyperry92: kobieto ogarnij że on dodał tag #poznan gdyby tego nie zrobił w ogóle bym tego wpisu nie zobaczył i żyłbym sobie w spokoju i nie musiał Ci teraz wszystkiego tłumaczyć. A teraz wracaj do szukania poszlak
  • Odpowiedz