Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy!
Niedawno dotarłem do Brukseli do mojego #rozowypasek ,bo kto spotkał się z zabawą w związek na odległość ten wie, że strasznie to męczy i nie polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyjechałem bez większych obaw, w końcu doświadczenie z emigracją nabyte w Londynie i Berlinie tak więc skoro sobie poradziłem tam sam to tutaj z różowym będzie łatwiej!
Jednak po paru dniach zapoznawania się z rynkiem pracy i wszelkimi ofertami nie mogę się pozbyć wrażenia, że bez francuskiego i holenderskiego znalezienie czegoś będzie ciężkie.

W poniedziałek zrobię sobie rajd po agencjach itd. jednak już bym chciał zapytać was mirasy czy coś konkretnego w dziedzinie szukania pracy w Brukseli możecie polecić?

#bruksela #belgia #emigracja
  • 9
@WutkaBXL: Zapamiętam :)

@GhostxT: Różowy trafił tu jako au-pair, więc raczej przypadek.

@unstyle: Biały murzyn co na widlaku trochę pojeździł i niedawno polską inżynierkę (inż.środowiska) obronił ale bez doświadczenia.

@wykopowy_brukselek: Auderghem, okolice przystanku 44 Trois Couleurs. Widziałem Twoje wcześniejsze wpisy o IT, aż pomyślałem, że trzeba było spróbować więcej niż coursera czy codeacademy aby zostać kiedyś tym wykopowym informatykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz