Wpis z mikrobloga

Niestety pokusiło mnie z różnych względów na oglądanie X-files. Nie oglądałam za dzieciaka ze względu na zabójczy strach. Dziękuje jednak za takie oglądanie. Po pierwszym odcinku wczoraj suszyłam włosy w przedpokoju, drzwi od łazienki były jednak lekko uchylone, a za nimi tylko ciemność. Oczyma wyobraźni widziałam czerwone ślipia. Dostałam lekkich palpitacji i ze strachem uciekłam do pokoju. Odpalam teraz 4 i nie jest lepiej. Dostanę jakiejś traumy.
#seriale #xfiles #zarchiwumx
magnes125 - Niestety pokusiło mnie z różnych względów na oglądanie X-files. Nie ogląd...

źródło: comment_IpSTaGchPYjZCXJB3HAbB5V1fTjGWAmg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Asterling: Nie no, na mnie takie bezczelne straszaki zupełnie nie działają.

@grzegoor: Od pierwszego z 1993, ale nie sądzę, że kiedykolwiek dojdę do 10 sezonu. Póki co oglądanie tego traktuje jak wyzwanie dla mojej psychiki :P
  • Odpowiedz
@magnes125: ja jak zacząłem oglądać to miałem w pamięci kilka odcinków które widziałem za gówniarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całą serię łyknąłem w 2010 roku i przyznam szczerze, że jest to najlepszy serial pod kątem spójności i scenariusza jaki widziałem - mimo 9. sezonów. Wątek spisku rządowego opiera się na wielu rzeczywistych doniesieniach, legendach i teoriach spiskowych które wzajemnie się nie wykluczają i ogląda się to bardzo
  • Odpowiedz
@grzegoor: Na mnie też robi dobre wrażenie. Nie dość, że jest logiczny, to całkiem nieźle zrealizowany. Do tego ma niepowtarzalny klimat. Mój mózg się przed nim jednak broni przed każdym zjawiskiem paranormalnym, spiskami i UFO. Gdyby nie elementy, które budzą we mnie faktyczny strach i tak mocno zapadają w pamięć już dawno byłabym pewnie w połowie sezonu.
  • Odpowiedz