Wpis z mikrobloga

Pewnie wielu z Was kojarzy mnie tylko z TEGO wpisu jako 20 letni #rozowypasek #przegryw
Nie czesto tu zagladam i malo co czytam, ale z historia Pana @robertt1969 sie zapoznalam i wzielo mnie na #feels
1.Przede wszystkim wspolczuje Paulinie chorobie bo wiem jak jest sie z nia zmagac, ale rowniez jej zazdroszcze bo ma takiego ojca na ktorym moze polegac i wie, ze jak ona straci sily na dalsza walke to jest ktos silniejszy od niej co bedzie ją dalej motywowac i pchac do walki.
2. Zazdroszcze jej bo moze realizowac swoje plany/marzenia na zycie, gdzie ja w swoim przypadku nie moge tego kontynuowac.
3. Zazdroszcze jej, ze ma mame i tate. Obydwoje zarabiaja i nie musza sie martwic o to co moze byc nastepnego dnia. Jestem sama z mama (pielegniarka) ktora robi na 2 etaty, aby bylo na leki/wizyty u lekarzy/kredyt na mieszkanie i ciezko mi jest patrzec jak sama sie meczy a ja jej pomoc nie moge (guza nie ma, sa komplikacje po operacji i czekam na wyznaczenie kolejnej+biopsja wykazala przerzuty).
Panie @robertt1969 prosze docenic jak naprawde duzo Pan ma(szczegolnie Paulina), sa ludzie ktorzy maja jeszcze gorzej od nas. Macie wspaniala "ekipe" do tego aby walczyc z tym wszystkim.

Pozdrawiam.

  • 28