Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z AZS-ami? Pierwszy rok here, więc nie wiem. Na mojej uczelni działają różne sekcje, nie wymieniają siłowej, jaka by mnie interesowała, ale w sekcji Inne jest napisane ,,startujemy również w (...),dwuboju siłowym (...)". WF mam od drugiego roku, ale:
1. Czy mógłbym przystąpić już teraz? Żeby szybciej sobie ogarnąć itd.
2. Czy muszę mieć już jakieś umiejętności w tą stronę? Bo na siłownię trochę chodzę, ale pełna amatorszczyzna.
3. Czy muszę chodząc na takie zajęcia trenować z nastawieniem na zawody? Wolałbym to traktować jako po prostu okazję do trenowania z kimś, kto się na tym zna.

  • 4
  • Odpowiedz
@longfinger1: hej mozesz normalnie przystapic do azs i zapisac sie na co chcesz. Wcale nie musisz trenowac zawodowo... i polecam AZS na studiach z nikim tyle nie balowalem co z nimi. Mega ludzie swietna atmosfera, sport, konferencje, wyjazdy.
  • Odpowiedz
@crackhack: a jak u Ciebie to wygląda(ło?), treningi są kilka razy w tygodniu, czy jak? Wiem, że wiele osób chodzi na AZS żeby nie mieć WF-u, ale ja chciałbym poznać fajnych ludzi i się czegoś od nich nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@longfinger1: treningu sa roznie 2-3 razy w tygodniu, zalezy co chcesz robic.. czasami tylko raz w tygodniu. polecam zawsze mozesz wziac kilka sekcji :) kosz siatka albo tenis i do tego silownia :) zalezy co lubisz
  • Odpowiedz
@longfinger1: ja byłem w AZS na trójboju siłowym. Przez cały trening trener nade mną stał i dbał o mnie jak o jajko :D Nigdy nie miałem takich wzrostów jak wtedy. Są minusy takie, że jednak się napierdziela spore ciężary i ja widziałem u siebie już jakieś negatywne konsekwencje. Co do zawodów.. na MP poprzeczka za wysoko postawiona, chłopaki z pokoju obok przychodzili do nas i pytali się o igły bo
  • Odpowiedz