Wpis z mikrobloga

@guzi: Jak spojrzę na te ryje to aż płakać mi się chce nad tym pięknym krajem. No tylko spójrzcie na nie, one są tak zatrważająco puste, tak wyglądają w moim mieście "panie daj pan 2zł"
że mają puste ryj


@mikolajrej: No bo mają
-Kłamca,współpracownik SB
-Alkocholik kochający Ruskich
-Człowiek burak który nie potrafił się zachować, złodziej kserokopiarki i żyrandolów
No kużwa jakie mają mieć ryje takie postacie, no raczej nie szlacheckie i inteligentne
@muak47: skoro szaraczek wypowiada się jakby sam obalił komunę, wygrał ze dwie wojny (tez sam) i dostał Nobla (ze trzy razy) to myślałem ze mogę go porównać do byłych prezydentów.

A tu jak zwykle szaraczek nic nie osiągnął i tylko szczeka w internecie. Nawet mi cię nie żal.
@mikolajrej: Powtórzę pytanie raz jeszcze skoro nie dociera i jedynym twoim argumentem jest "gimboekspert hłe hłe"

Pokażcie mi chociaż dwa przykłady każdego z nich które przyczyniły się dla dobra kraju?

Na tą chwilę orzecie się sami, myśląc godzinę nad odpowiedzią
swoją drogą co za debilne słowo zaorać, zaorać to można glebę przed sianiem
A co do moich osiągnieć, wniosłem dla tego kraju więcej niż wy razem wzięci i cała wasza lewa
Nad niczym nie myślę


@Usurper: To akurat nic nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale szczerze to nie ma się czym chwalić.
Ale ponowie pytanie, może mnie oświecicie czym wasza świeta trójca bolek,kwachu i komoruski wsławili się dla kraju?dajcie dwa przykłady każdego z nich. Skoro są tacy ahh ohh, to wasze odpowiedzi powinny paść po zadaniu pytania, a tu trzeba wam czasu aby przestudiować ich historię i znaleźć
@muak47: Nie warto prowadzić z Tobą dyskusji jeżeli masz problem z rozpoznaniem zasług Wałesy czy Komorowskiego i to w czasach kiedy trzeba było wykazać się odwagą na jaką dzisiaj wielu nie stać. Polecam się dokształcić.
@mikolajrej:

Nie warto prowadzić z Tobą dyskusji jeżeli masz problem z rozpoznaniem zasług Wałesy czy Komorowskiego


No to wymień mi te zasługi po dwie, komorowskiego,kwaśniewskiego i wałęsy? aż tak ciężko je znaleźć że wolisz pisać nic nie wnoszące komentarze zamiast je po prostu wymienić? Ponad godzina a wy nic nie znaleźliście czego nie można podważyć
@muak47: to może ja odpowiem: wałęsa: obalił komune własnymi rencyma, król mirko
kwaśniewski: obalił komune z nie jednym, przezyl ciężką chorobę filipińską
komorowski: stał na krześle, dobre kontakty z wsi