Wpis z mikrobloga

#ewatylman Coż, forsowana przezemnie od początku teoria udziału osób trzecich nabiera rumieńców. Pytań oczywiście wcale nie jest mniej, pewnie teraz mnożą się kolejne. W każdym bądz razie wątek rytualny z udziałem osób trzecich jak najbardziej trzeba wziąść pod uwagę. Chciałbym zobaczyć ten film.
  • 17
Nie ale ponoc o 3.36 sa na nim dwie osoby w okolicach mostu i Warty. Bez Ewy, co nie wyrokuje dobrze (czyt. mogli ja wrzucic do wody w jakis wyrafinowany sposob) Ale moze oni nie byli jedynymi osobami w tym czasie w tamtym miejscu, i Ewe wywiózł ktoś jeszcze inny.
Po obejrzeniu nagrania wydaje się niemal pewne że osoby na nim widoczne mają związek ze sprawą. Szkoda że mamy dostęp tylko do urywku całości. W każdym bądz razie ich zachowanie wskazuje na być może próbe zatarcia śladów, ewentualnie upewnienie się że nikt niczego nie widział. Ludzi nad Wartą w tym momencie mogłobyć nawet więcej. Możliwych scenariuszy też nie brakuje - mogli wrzucic Ewę do wody np z obciążeniem tak że zwłoki ugrzęzły
@aGt007PL: Mnie cały czas zastanawiają dwa smsy z prośbą o okup. Rodzina Ewy nie była zamożna, ale może mają cichaczem zakopane złoto i ktoś o tym wie. Jak się zrobiło głośno, Ewę uciszyli, nie ma tematu.
@lavinka: Zastanawialem sie nad tym kiedys, co ewentualnie rodzina mogla miec cennego dla porywaczy oprocz pieniedzy. Wydaje mi sie ze Adam - facet Ewy - niby funkcjonariusz informatyk ABW moglby byc takim celem. W ABW kazdy jest informatykiem. Kij wie co on tam naprawde robi.
@aGt007PL: Wątek przewiezienia Ewy lub jej ciała bardziej, bo rytualny...Nie wiem..ale to byłby chyba pierwszy na świecie przypadek dresiarza satanisty. Ożywa raczej wątek pixeli i ludzików, bo każdy zaprzeczał, że tam są..a jednak są.
@taksepacze: Pixele była fajną komedią , Adam grał tam głowną role tyle ze na nazwisko mial Sandler. Ogólnie uważam że w chwili obecnej motyw rytualny jest równie prawdopodobny co seksualny. Innych nie widzę.
@aGt007PL: Jeszcze mogli ja okraść ewentualnie, tyle, że nie bardzo było z czego, bo raczej sprawdziliby czy ktoś nie korzystał z jej PINu.
motyw zazdrości, motyw zemsty..albo bycie pijanym i jego brak...a dalej to już dzwonienie ,,po posiłki" do kolesi spod ciemnej gwiazdy, którzy za porządną, ale nie wygórowaną kwotę zajmą się sprawą.
Tyle, że motyw to już sprawa drugoplanowa.
Zastanawiający jest tylko fakt powiedzenia na ucho prawdy jedynie dwóm policjantom
@taksepacze: Jest jeszcze inna sprawa, niebieski i Ewa schodząc nad rzekę mogli kogoś przyłapać in flagranti. A może satanistów (ręka w rzece), a może policjantów katujących kogoś, niebieski zwiał, Ewę złapali... a on ma wyrzuty sumienia, że jej nie obronił.