Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki z #watchboners, może kojarzycie jakieś zegarki podobne do tego na zdjęciu? Im taniej tym lepiej bo ciężko z finansami ostatnio, a zegarek bardzo podoba mi się - tak do 250 zł maksymalnie. Mile widziany również datownik. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Może #aliexpress kojarzy coś? ( ͜͡ʖ ͡€) #zegarki #zegarkiboners #kiciochpyta #pytanie
Pobierz czysta - Witajcie Mirki z #watchboners, może kojarzycie jakieś zegarki podobne do teg...
źródło: comment_mbHnja3J9taRkv7F6M7WPxcJTnWRUx8Y.jpg
  • 15
@czysta: Ostatnio dochodzę do wniosku, że zegarki poniżej tysiąca zł są nic nie warte. I nie, nie mam zamiaru obraźliwie tego traktować, po prostu stwierdzam, że wszystko co poniżej jest nie warte wydawania pieniędzy. Jeśli chodzi o nowe. A aliexpress w ogóle bym se darował. Ostatnio straciłem 80eur za podròbkę Grand Carrery TagHeuera. Totalne gówno.
Mam Invictę za 500zł używkę i jestem przeszczęśliwy.
@csmrex: Kiedyś widziałem na Ali #!$%@? właśnie IWC, ale też Patków Philippe i Vacheron Constantin w tych klimatach co szuka autor w cenie 30-50$ za sztukę. Żałuje, że nie kupiłem.
@czysta: mam takiego Parnisa, jakieś 350 zł płaciłem ze sklepu z Polski (nie chciało mi się czekać miesiącami na przesyłkę) - jestem zadowolony. Jak chcesz to mogę Ci go nawet na żywo pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewickerman88: A niech se będzie chińczyk. Ważne, że kupiony w niezłych pieniądzach i fajnie działa. A gównopodróbkę kupiłem w pełni świadomie. Lepiej było stracić 80 euraków za to, niż ciułać klika lat na oryginał, a potem stracić wraz z nim rękę. :)
@csmrex:

nosić podróbkę zegarków za ponad 30 tysi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeżeli coś wygląda łudząco jak Bretling i też pokazuje czas to po co przepłacać ( ͜͡ʖ ͡€)