Wpis z mikrobloga

@m4rin3r0: aha, no to spoko, że ktoś to kontroluje :) może rzeczywiście, w twoim przypadku, akurat taka była potrzeba. basen i pływanie fajny sport, zmęczenie odczuwasz dopiero jak wyjdziesz z wody :D
@unclefucker: chodzę spać ok 22.30, jabłka, gruszki, grejpfruty, z warzyw pomidorki mieszanki sałat ogórki kiszone. Chcę zrzucić 20 do maja i odpalam rower do tego, mam 10km do pracy w jedną strone. Basen rower, jestem dobrej myśli. Długo przygotowywałam się do tego psychicznie.
@m4rin3r0: ok czyli 19 może być. Jabłka odstaw! Grejpfrut minimum jeden dziennie. Jedziemy na tym samym wózku. Ja 2 stycznia miałem 134 kg przy 188 cm, teraz mam 124 do lata ma być 100 ;) u mnie dieta i siłownia.
@m4rin3r0: Nie baw się w żadne grupy grubasów, w takich miejscach ludzie się tylko usprawiedliwiają (kiedyś obserwowałem pewne forum grubasów) xD Ustal cel, dyscyplinę i do przodu! 40 kg zrzucisz bardzo szybko, rób to z głową.
@chuckmls: to co robisz to już jest jakaś motywacja ;-) dzięki . A tak poważnie to rok temu rzuciłem palenie, od początku roku 2016 "programowalem" się na odchudzanie czuje ze dam radę.
@m4rin3r0: licz makroskładniki, ale to #!$%@? licz te makroskładniki jak #!$%@? bo prawidłowe odżywianie to czysta matematyka

ja w swoim przypadku miałem najwięcej problemów z mieszczeniem się w tłuszczach

Powodzenia!
@m4rin3r0: Nie wiem czy długo wytrzymasz na 1200 kcal. Szczególnie, że włączasz rower i pływanie. To szok dla organizmu, bo jadłeś prawdopodobnie dużo więcej. Ja w zeszłym roku zszedłem ze 115 na 74 (teraz 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i 1000 kcal zjadałem na śniadanie.