Wpis z mikrobloga

@klikus: różnimy tym się, że jak pis wybierze w tej samej proceurze swoich do tk, to ja po prostu uznam ich za sędziów tk, bez wnikania kto ich wybrał . Co do smoleńska, to jak się zapewne domyślasz mam odmienny pogląd. Ostatnio nawet jechałem w góry autem gdy zastała mnie straszna mgła i wiesz co? Zwróciłem...
  • Odpowiedz
@klikus: nadmiar zbędnej informacji i dezinformacji nie pomaga. Wg pis jak odpowiedni człowiek będzie na urzędzie to będzie cud miód, a wg mnie ważniejsza jest procedura jego wyboru niż jego pochodzenie, bo anioły są tylko w niebie...
  • Odpowiedz
@Arek444: jeśli ktoś jest inteligentny i się edukuje to poradzi sobie z kazdym nadmiarem i ma swiadomy wybór, a nie tępy stosunek tetyczny. Obojętnie czy głosuje na pis, sris, czy inne gówno.
  • Odpowiedz
@klikus: to jakim cudem tak wszystkich zmanipulowano w sprawie Wałęsy, teraz albo kiedyś? Uważam, że nie masz racji. Poziom dezinfornacji i zakłamywania rzeczywistości jest obecnie wyższy niż kiedykolwiek. Ale jak mówisz, jeśli ktoś jest inteligentny i wyedukowany to i z tym sobie poradzi - czego Ci życzę.
  • Odpowiedz
@Arek444: ależ ja sobie świetnie radzę. Inni też. Była dezinformacja ale dzięki historykom jest weryfikowana.
Teraz ważne, żeby uczyli sie tego ci, co z natury nie lubią się uczyć.
  • Odpowiedz
@klikus: najciekawsze jest to, że nawet Ci którzy rozpowszechniają te kłamstwa, to po zadaniu odpowiednich pytań sami się do tego przyznają. Oglądaj uważnie wolne media - póki są. Zalecam otwarty umysł, ja zawsze slucham obu stron, sprawdzam informacje i dopiero wyciagam wnioski. Proponuję abyś też tak spróbował.
  • Odpowiedz
@Arek444: generalnie MPI to taki bolszewizm dla pseudointelektualistów.
Zaczął się od Lenina a skończył (w Polsce) na Platformie Obywatelskiej.

Czekam na przykład kłamstw.
  • Odpowiedz
@Arek444: i wkleiłeś. Nieoficjalne. Wszystko, co możesz wkleić, jest nieoficjalne.

Fajnie, że przywlokłeś tu Tomasza Lisa. On idealnie nadaje się na opis MPI.
Znam go z czasu, gdy pracując w NWM tworzyliśmy naTemat dla Glob 360.
Czytujesz naTemat, prawda? :)
  • Odpowiedz
@klikus: ja o Rondzie, Ty o Lisie, od sasa do lasa. To abecadło nanipulacji. Ale nie ze mną te numery Bruner ;) znajdź mi lepiej przykład kogoś z rządowej komisji lotniczej, kto publicznie stwierdził, że celowo kłamał ws. Smoleńska. Może być nawet wywiad z tv trwam ;)
  • Odpowiedz