Wpis z mikrobloga

@Parkero: za 100zł to kupisz 1/3 mikrofonu który mógłbym polecić no ale powodzenia, poza tym HyperX Cloud powinny byc ok, kiedys je nazwalem szajsem ale moze nieslusznie... To takie minimum imo.

Ewentualnie to co kazdy napisze:

SUPERLUX HD681 (+ w twoim zakresie latwe zmodowanie padow) + tani mic Zalman wyjdzie około stówy
  • Odpowiedz
@Parkero: Fatality moze i średnie ale w podanej kwocie raczej nic lepszego nie ogarniesz, bo tez jest mocno srednia. Używam sam od paru lat, dźwięk spoko, chyba ze chcesz byc audiofilem, ale to chyba co najmniej jedno zero zgubiłeś, a do tego nie grzeją i nie uciskają uszu po wielu godzinach używania.
  • Odpowiedz
@pavulon78: wiesz ja zwyczajnie mam swoje standardy, może nie jestem kurva bogaty ale jak kupuje zabawki to mają być fajne a przede wsyztskim jakościowe, nie stać mnie na kupowanie jakiegoś badziewia a jak widze blyszczacy chinski plastik to #!$%@?

@Parkero: wez nie kupuj tych Fastality... albo jak już musisz to znajdź jakieś używki na allegro np. jeszcze na gwarancji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Parkero Nie kupuj gamingowego shitu. Lepiej kupić słuchawki studyjne i do tego mikrofon osobno. Osobisnie wiele lat korzystałem z Fatalitek i byłem zadowolony, ale się popsuły już kolejny raz, więc parę miesięcy kupiłem Superluxy EVO II. Różnica jest kolosalna.
Ogólnie spędziłem masę czasu na szukaniu słuchawek i po dłuższym poszukiwaniu większość ludzi polecało Superluxy właśnie. Są to podróbki wysokopółkowych AKG z tymi samymi bebechami, ale o wiele tańsze. Jest kilka Superluxów
  • Odpowiedz
@Gumaa: @MichaI: @vrdst:
Zainteresowałem się tymi Superluxami :) Temat słuchawek to zupełnie nie moja bajka, dlatego prosiłem o pomoc kogoś, kto zna bieżący rynek.
Sam używałem Fatality jakieś 8 lat. Niestety mikrofon mi się w nich zepsuł, i dźwięk też już nie jest najlepszy.
Te superluxy będą spoko do samej gry? Mikrofon też kupię jakiś tani i powinno być git :)
  • Odpowiedz
HyperX Cloud [...], kiedys je nazwalem szajsem ale moze nieslusznie


@MichaI: niesłusznie, to rebrand Takstar Pro80, naprawdę dobrych słuchawek w podobnej cenie. :)
  • Odpowiedz
@Parkero: toz ebys sie nie przeliczyl, to kup AKG K512mkii albo jak znajdziesz to K514mkii, będziesz mógł używać ich godzinami, no i dźwiękowo lepsze, przynajmniej wg mnie. Ale HD681 po modzie nie sa zle, natomiast bez ja wytrzymuje 5min i zostawiam temat

@plnk: dzisiaj to juz wiem

@Gumaa: ale bebechy nie sa te same, jedynei przyjete na wzor AKG
  • Odpowiedz
@MichaI: @Parkero: moje EVO są wygodniejsze od Fatalitek.
Oczywiście na początku trochę cisły (tak jak Fatalitki zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale teraz bez porównania wygodniejsze, a siedzę w nich właściwie od rana do nocy czyli kilkanaście godzin dziennie. Mój brat nadal ma Fatality i jak je założyłem dla porównania po kilku miesiącach używania EVO to miałem wrażenie jakbym założył jakieś malutkie muszelki na
  • Odpowiedz
@Parkero: ja zasugerowałem zgodnie z opisem - do 100zł z mikrofonem, wszelkie kolejne propozycje wykraczają poza budżet, a do tej kwoty nie bardzo jest w czym przebierać, więc fatality są ok :) Sam je kupowałem niechętnie, bo brandowanie przez "znane osobistości" zwykle mocno szkodzi jakości produktu, ale okazały się całkiem spoko. Kilku moich znajomych zainwestowało w superluxy i są zadowoleni, bynajmniej brzmienie jest naprawdę spoko, ja nie spróbowałem, bo chciałem
  • Odpowiedz