Wpis z mikrobloga

@xzseba: Nie były sprzedane w tej samej chwili co nie były sprzedane wszystkie piwnice. Rozpoczęcie licytacji było w tej samej chwili, zamiast licytować piwnice trzeba było licytować plażę.
@Huffy: przy ograniczonym budzecie niestety czesc nie moze sobie pozwolic na licytacje konkretnego domku, z reguly bierze sie to co uda sie wylicytowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba ze ktos dobrego buga znalazl na golda to wtedy moze. Po za tym ja mam piwnice DeLux nie zwykla wiec oczekuje wyzszych standardow
@Huffy: dodatkowo powiem, że każda prośba mirków, skierowana do Ciebie, kończy się tak samo.
"Poszedłem i padłem na Demonie, którego tam nie powinno być" Huffy: To trzeba było nie iść.
"Wpadłem w tekstury i nie mogę wyjść" Huffy: To po co tam lazłeś?
"Wyłożyłem item na depo, a ten zniknął" Huffy: Trzeba było nie kłaść!
Z każdym tematem tak samo, jak grochem o ścianę. Nie wiem czy to jakieś gówniarskie fochy,
@Huffy: Z Tobą mam problem odkąd się pierwszy raz odezwałeś. Ciągłe pretensje, wyzwiska i płacz o wszystko. A jak bana dostałeś to przylizywanie się na priv, uśmieszki i heheszki.
@Huffy: to były przykłady, tak na szybko zmyślone jakich odpowiedzi można się po tobie spodziewać. Odnośnie tej ściany, jaki problem zaznaczyć kratkę i zmienić na inną? Czy edycja PZ też wykracza poza Twoje możliwości? Co za różnica gdzie wary są, mogą być nawet pod depo, przecież depo nadal będzie miało PZ ()

Problem to Ty masz ze sobą i swoim nastawieniem.
@yeloneck: No tak, nie wpadłam na to by "zmienić kratkę na inną" - genius! I jak sam mówisz "tak na szybko zmyślone" - to nie zmyślaj w ten sposób, to są to kłamstwa.

Nie, nie mam żadnego problemu, jest mi dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)