Wpis z mikrobloga

#csgo

o co chodzi z tą operacją? Jak kupię ten case za te 5,29 to dostane te wszystkie skiny co są pokazane? Czy jeszcze do tego musze sie bawić w klucze do tej skrzynki itd? Nie grałem wcześniej w cs'a i nie jestem doinformowany co i jak z tymi operacjami.
  • 16
@logitech07: Nic nie dostaniesz na poczatku, masz szanse tylko na wydropienie skrzynki do ktorej trzeba dokupic klucz zeby ja otworzyc i jakis losowy skin wypada (99% przydakow smieci warte mniej niz klucz), a skina mozesz randomowego (z operacji albo nie, ja na 1 koncie wydropilem smieciowy skin za 0,03 a na drugim acc smieciowy skin z operacji za 0,2euro) dostac jak level wbijesz (czyli jakies z 14 casual meczy, comp nie
@logitech07:
EDIT: a tak sobie policzylem ile mozna potencjalnie zarobic z compendium dotowym i wyszlo (nawet nie dodajac tych 3 setow za 1 euro + ruletke chyba z 4-5x po drodze gdzie moze wypasc set za 0,5-10euro czy nawet arcana za 30euro)

T1,infuser,T2,T1,T3,infuser,T2,T3,T4,T1 [level 33]

T1 x3 = 2,07
T2 x2 = 2,22
T3 x2 = 2,25
T4 x1 = 2,22
infuser = 0,62
_________________
18.61e-15% = 15.81euro

A winter pass
@Qwik3: No wlasnie "mozesz", znasz kogos (nie streamer ani ytober bo oni maja kupe hajsu i maja w dupie czy straca tysiaka na klucze i tak im dadza wiecej) kto to wydropil? W csgo nie ma nic gwarantowanego jak w docie oprocz skrzynek ktore beda nic nie warte juz za pare dni. W docie to co wyliczylem kazdy moze zdobyc grajac przez pare dni i te skrzynki jeszcze moga wzrosnac bo