Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków którzy są w związkach, czy któryś z Was miał albo ma młodszą partnerkę? Jeśli tak to powiedzcie mi czy też czasem Wasze #rozowepaski #!$%@?ą takie fochy przy których teorie spiskowe to kolorowanki dla przedszkolaków.

Po prostu czasem #logikarozowychpaskow (szczególnie tych młodszych) jest tak #!$%@?ąca że uwalnia u mnie chęć pozbawienia kogoś kręgosłupa.

POROBIŁABYM COŚ..NUDZI MI SIE
to co chcesz porobić?
NIE WIEM
-_-

#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels #oswiadczenie
  • 22
@drpst: Mam o 6 lat młodszą, u mnie na szczęście nie est aż tak częste, aczkolwiek najgorszy był foch jak kiedyś kupiłem jej kebab z mieszanym, a nie czosnkowym sosem. Myślałem ze sobie walne w łeb.
A co do nudzenia to zawsze coś tam razem porobimy, wiec rzadko miewa takie coś :P
@Kolarzino: Bardziej chodzi mi o różnice gdzie niebieski jest juz po 20 a rózowy nie

@lukmarr: Dziewczyna z pasją to skarb a dziewczyna która będzie podzielać pasje swojego partnera to istny arcyklejnot...#!$%@?..u mnie najczęściej wygląda to tak...czytam sobie coś ciekawego albo robię i w 99% wtedy sie pojawia klótnia..foch z dupy, nie wiadomo o co chodzi, starasz się podjąć dyskusję na logicznej płaszczyźnie ale sie nie. da...i #!$%@?...pół dnia z
@drpst: takie równanie (czasami nierówność): pasja/przyjaźń >= miłość

Jeśli laska pozbawi Cie pasji i przyjaźni, a później odejdzie, to co Ci zostanie? Również jest sytuacja, że ona przestaje być Twoim różowym, a reszta Twojego życia pozostaje taka jak była wcześniej. Myślę, że wiesz o czym mówię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgadzam się z niektórymi Mireczkami co do tego, że szkoda poświęcać siebie dla niewartej dziewczyny. Różowy powinien