Wpis z mikrobloga

@ziemniakziemniak:

Teraz sam policzę na szybko. Jeden kilogram tłuszczu to około 7000kcal. 4 kg tłuszczu to 28 000kcal. Musiałbyś dziennie sprawić sobie 933 kcal deficytu. Coś zbyt dużo. Weź pod uwagę to, że z jednego kilograma tłuszczu można odzyskać 94 kcal w ciągu 24 godzin.
Czyli musiałbyś mieć w organizmie 10 kg tłuszczu i zostawiać 933 kcal deficytu, żeby schudnąć 4 kg w ciągu 30 dni. To czysto matematyczna i mało
@DywanTv: Dzięki wielkie. W sumie to z tego "nie znam się ale wypowiem" sporo wyciągnąłem informacji. Te 4 kg/mc to jednak rzeczywiście za dużo. Spokojnie wystarczy mi połowa z tego. Te 10 kg tłuszczu jest możliwe. Odkąd trenuję spadła mi waga o 3 kg ale widzę przyrost masy mięśniowej. Wcześniej był sam tłuszcz przy 96kg. Nie wiedziałem też o tym przeliczniku kg tłuszczu=7000 kcal

Czy możliwe są też słabe efekty z
@ziemniakziemniak:
Ja miałem 172 cm wzrostu i 97 kg wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie jest to jakieś 177cm i 83 kg wagi. Schudłem mając wf w szkole dwa razy w tygodniu i stosując dietę "jedz mniej". Nie liczyłem żadnych kalorii, nie sprawdzałem zapotrzebowania. Jadłem 3-4 razy dziennie. Nieregularnie. Bywałem głodny, to fakt i to raczej niedobrze. Nie stosowałem się do zaleceń, których sam polecam przestrzegać (