Wpis z mikrobloga

@kasza332: IMO to takie trochę cebulenie na siłę. Nie lepiej po prostu iść do optyka i kupić na miejscu, po dokładnym mierzeniu i mieć później pełną gwarancję w przypadku pomyłki albo jakichś problemów z oprawkami? Zakładam, że będziesz nosić okulary dość często, więc znajdź sobie coś dobrego.
lepiej wykonanymi oprawami a na dodatek z bezproblemowym kontaktem, gwarancją i serwisem pozakupowym.


@GloomySunday: sprawdziłem i akurat to wszystko miałem dużo lepsze u optyka na Ali. Szkoda że sklepu już nie ma, albo działają na innym koncie do którego nie mam adresu (babeczka wspominała, że maja drugi sklep)

ps. gdzie w polsce kupie lekkie, ładne oprawki tytanowe za 100-150zł?
@Wychwalany: To bardzo dobrze, ze udało Ci się tak trafić!
Jeżeli jednak zapłaciłeś za nie 100-150zł to nie były to oprawki tytanowe ;] Jestem w tej branży 10 lat, wiem jak działają chińskie fabryki, wiem jak wygląda produkcja opraw. Jeżeli jesteś zadowolony z tych oprawek- to świetnie, bo tak powinno być i to jest najważniejsze. Jednak koszty wyprodukowania oprawy zwierającej tytanowe elementy (mostki, części zauszników) są całkiem wysokie a ich łączenie
@GloomySunday: tytan, czy nie tytan - na oko nie stwierdzę. Na pewno są lżejsze nić podobne modele kupowane stacjonarnie za 250-300zł, więc to na plus. Jakościowo nic im nie brakuje. Chwaląc warunki to mówię o tym, że sprzedawca szybko i rzetelnie odpowiadał na dużą ilość pytań, wysyłał zdjęcia detali i zrealizował soczewki według moich kryteriów - mniejsza wysokość, zaokrąglenia (ramka półotwarta). Ostatecznie przy pierwszej parze jego pracownik źle odczytał moje wskazówki