Wpis z mikrobloga


No dobra młodzieży z #4konserwy, widzę że tęsknicie za szanowanym dziennikarzem Tomaszem Lisem, więc jeden ciekawy epizod z działalności TVP w czasach IV RP.

Jak sami pamiętacie, Tomasz Lis był odpowiedzialny za realizacje swojego programu "Tomasz Lis na Żywo". W sensie, że sam zatrudniał ekipę, opłacał wszystko itd. Niemniej jednak umowa pomiędzy nim a TVP została zawarta. Jednym z warunków współpracy było, że po emisji głównego wydania wiadomości w zostanie opublikowana reklama jego programu w ramach tak zwanej promocji krzyżowej. No i do podpisaniu tejże umowy wszystko było realizowane bez problemu. Do czasu.

03.11.2008 - po wiadomościach nie wyemitowano bloku promocyjnego, który Tomasz Lis miał zastrzeżony w kontrakcie.

Wyjaśnimy tę sprawę, ale to nic wielkiego


dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak.

Dla przypomnienia chodzi o tego Wojciecha Pawlaka, który ściśle współpracował z PiS. Dyrektorem TVP 2 został w październiku 2006 roku. Na tę funkcję powołał go ówczesny prezes TVP Bronisław Wildstein. Został odwołany w lipcu 2009

No ale dobra, dlaczego zatem reklamówki programu nie pokazano? Czysty przypadek?

Odpowiedź może się nasuwać jedna.

Gościem Programu był Adam Michnik z Gazety Wyborczej.

więcej o tym tutaj

#neuropa #zarchiwumpis #tvpis
Goofas - ! UWAGA MIRECZKI Z POD TAGU #zarchwiumpis - Wkradł się błąd (coś sie, coś si...

źródło: comment_ZSFwTTB3EsZUCtVok6VvOlyZ3zAHyBW7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@AlvarezCasarez: XXI wiek, trollnościowscy nadal myślą, że oś lewica-prawica dotyczy wyłącznie kwestii ekonomicznych.
Rozumiem więc, że popierasz feudalne przywileje, których pierwotna prawica broniła?
  • Odpowiedz
@Strain: to co popieram, a czego nie, to moja osobista sprawa, i nie ma nic wspólnego z tym co powiedziałem - pis to lewactwo, jeżeli myślisz inaczej.. cóż to już twoja osobista sprawa.

@Usurper: Toć nie moja wina, że wykopki są ułomne(przynajmniej te nieopłacane), i chłoną propagandowy chłam "jak sucha studnia wodę". Nie zmienia, to faktu, że działania pisu świadczą o byciu partią lewicową
  • Odpowiedz