Wpis z mikrobloga

Mała recenzja plus zdjęcia.

Zamówiłem case do #letv #x600 na aliexpress. W komplecie były Jeszcze dwie folie na ekran.

Case bardzo miły w dotyku (ala aksamit), dobrze spasowany, lekko się zakłada, troszkę ciężej zdjąć.
Lepiej się w nim obsługuje telefon niż w tym oryginalnym, łatwiejszy dostęp do przycisku power. Troszkę się palcuje, ale liczyłem się z tym bo mam podobny na xiaomi mi4c.
Troszkę śliski

Wygląd telefonu bardzo fajny, ciekawie się komponuje biały telefon i czarny case.

Zapłaciłem za niego 6,22 USD
2015 New arrival!AIXUAN Luxury hard back cover case For Letv le one X600 frosted skin+Retail package+screen protector+freeship

Wieczorem nakleje folie, to napisze jak wyszło.
Szkło które kupiłem na banggood chyba nie będzie pasowało jest trochę duże jak przymierzam i chyba case będzie je podważał.

Ps. Oryginalny case po około miesiącu używania jest bardzo podrapany.

#itemyzchin
Pobierz
źródło: comment_KrqLAISDhsV94rgHa5tT3SSfBm7FEvyM.jpg
  • 13
@lukaszlukasz: Hej mireczku, ja mam dokładnie taki sam zestaw. Co śmieszniejsze, zamówiłem Sandstone. Muszę się chińczykowi poskarżyć, moze przyśle drugie ()
Recenzji ciąg dalszy:
Folia która jest w komplecie nie pasuje do case jest za szeroką o 0,1mm i jak mocniej się ściska telefon to lekko odchodzi na bokach.
Na wysokość też średnio dopasowana, 5mm wystaje na przyciski i w stronę kamery(ale jej nie zasłania).
Pierwsza przyklejona, następna będzie przecięta przed przyklejeniem.

Ze szkłem z bangood jest tak samo, nawet nie próbuje przyklejac bo jest grubsze i odrazu by odchodziło.