Wpis z mikrobloga

@Duzy_Kotlet: ( )
@countryboner: a ty masz jakies kompleksy czy co? s2000 zwykly roadster, zaden wyczynowy. Poza tym, ze ma ponadczasowy wyglad to nie powala. Beka z hondziarzy, co na kazdym kroku podkreslaja NAJMOCNIEJSZE SILNIKI N/A.
Hondy i budzenie sie po 4k? przesun o 1,5k rpm jeszcze to sie zgodze.

a co do vw. nie skomentuje, bo kazda marka ma ciekawe samochody w swej ofercie.
Pobierz Stitch - @Duzy_Kotlet: (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@countryboner: a ty masz jakies kompleksy czy co? ...
źródło: comment_O63lSWgRoOp9tjL9gUdUnpmSUBKnpd3b.jpg
@Stitch: z tymi kompleksami to się zagalopowales tak o 100km/h. co do s2000 - pewnie nie jeździłes stąd nie wiesz dlaczego ten samochód jest wyczynowy. gdybyś znał game silników hondy to byś wiedział, że vtec nie załącza się tylko przy 5.5 krpm - w niektórych modelach np d16v1 jest to właśnie 4krpm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@countryboner: to Cie zdziwie, bo jezdzilem. nawet dwiema. zresztą widze, ze jestes fanboyem wiec ucinam dyskusje. Mozesz cmoknac mnie w rejestracje, bo s2k przy autach jakie prowadzilem to tylko auto do jazdy do sklepu ;]
@Stitch: cumplu, wróć o kilka komentarzy wcześniej i przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem powyzej: nigdy więcej hondy no chyba ze s2000. może okulista pomoże skoro widzisz we mnie fanboya. w necie każdy prowadził najlepsze supersamochody wiec wybacz ale nie będę tego komentował
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@countryboner: wiesz wstawilbym co często stoi na moim podjezdzie, ale za szybko mnie skojarzy pare osob. ;) niech wystarczy to, ze ma 500km z 2l ;)

jedyna Honda, ktora jest wyczynowa to NSX. i sie nie oszukujmy :]