Wpis z mikrobloga

@mojwykop2: Szukaj wiertarek Celma. Ja mam udarową PRCm 13GEO (850W). Polska firma, wszystko robione w Polsce i jakością bije wszystko w swojej klasie cenowej. Idzie kupić poniżej 200cbn w niektórych budowlanych.
@PIGMALION: Silniki robią sami chyba:P no i to jest wiertarka z funkcją udaru, więc chyba się zgadza? A te wszystkie tańsze wiertary są i produkowane i składane na 2gim końcu jedwabnego szlaku:P Zresztą nie jestem jakimś specem od remontów i wiertarek, poleciłem co mam i co używam i co u mnie się sprawdza:P
@teh4esz: Jesli ktos nawinie miedz na silnik nie oznaacza ze go produkuje.Model o ktorym piszesz w. pulapie 200zl to zwykla wieertarka udarowa, do betonu/zelbetu wymaagany jest inny udar: elektropneumatyczny ktory posiadaja mlotowiertarki z systemem mocowania sds plus lub sds max
@teh4esz: Moze nie przewiercales sie przez zelbet tylko przez scianki dzialowe.Nie bede tlumaczyl tobie dzialania obu udarow ale do malych srednic mozesz wywiercic zwykla wiertarka,wieksze. i znacznie szybciej pojda sdsem.