Wpis z mikrobloga

Witam #mirabelki i #mirki
Mieliście taką sytuacje ? Wstajesz rano skoro świt :budzik godzina 6:05-szybko wyłączasz aby #rozowypasek dalej spał.
Idziesz na poranny obchód w łazience nie zapomniawszy o paradnej kupie która jest podstawa dobrego samopoczucia na resztę dnia (wstawił bym obrazek ale siedze juz w #pracbaza i pisze z telefonu)
Następnie ogarniasz sie ubierasz przed wyjściem masz 5 minut no i co robić -pomysł -włączasz #mirkots zabijasz 3 dragony po tym lecisz do depo aby sie wylogować ( wiem można w każdym innym miejscu ale ja lubię w depo ).
Ubierasz sie zakładasz buty kurtkę i ladowarke w kieszeń . Wychodzisz na klatkę i co czujesz zaskoczenie zamiast kolejnego smrodu z klatki cudowny zapach swierzego prania który unosi w powietrzu... Oto zdjęcie wspaniałego widoku z korytarza w bloku...
Patologa czy brak miejsca na kwadracie ?
#patologiazewsi #patologia #sasiedzi #takietam #mojezdjecie
s.....8 - Witam #mirabelki i #mirki 
Mieliście taką sytuacje ? Wstajesz rano skoro św...

źródło: comment_Ozfjz90D8vdX6dCKzcA6R4YKzuihDPC1.jpg

Pobierz
  • 12
@solo88: mieszkam w bloku, w którym są same kawalerki, na tym samym piętrze co ja mieszka matka z chyba 2 czy 3 dzieci (mieszkania są takie same - dawny hotel robotniczy) trudno mi sobie wyobrazić więcej niż jedną osobę na takiej przestrzeni ale dzieciaki mają koce rozłożone na klatce- przy której ta ze zdjęcia to luksus, pranie się suszy ale na stojącej suszarce a w porze obiadowej z korytarza słychać szczęk
Gdzie tu patologia? Jeszcze za gówniaka pamiętam w starym bloku u dziadków takie sznurki między półpiętrami, na których ludzie suszyli pranie. No i chyba dalej są w użytku takie suszarnie w blokach przy piwnicach. Tam tez ludzie wieszają gacie i gdzie problem? Albo #boldupy albo #zarzutka